Skocz do zawartości

BMW F20 - Halogen LED


wmbimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Posiadam BMW F20 118i M Sport 2015 LCI i chciałbym zmienić halogeny na ledowe. Światła główne są BMW LED , a halogeny żółte, ale nie mogę znaleźć informacji o tym, czy muszę kupić całego halogena LED czy można wymienić żarówkę ? Jeśli jest opcja wymiany żarówki to jaką można tam wstawić ? Co z kodowaniem ? Dziękuję za pomoc i informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem ze zwykłych na LEDowe oraz z tego co widziałem kilka osób w dziale F30 np. Randall.

Kodowałem u codemybimmer, więc w tym Ci nie pomogę, ale jeśli masz jakaś aplikacje to z tego co kojarze np. po wymianie w tylnych lampach żarówek na ledowe trzeba wyłączyć opcję sprawdzania żarówki i wtedy nie migają, więc w przypadku przeciwmgielnych przednich możę być to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Możesz tez zmienić sama żarówkę na ledową takiego samego rodzaju ale obydwie opcje wymagają kodowania.

Plus wymiany całych halogenów jest taki ze te ledowe fabryczne maja dużo ładniejszy design.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wolę kupić nowe halogeny i całe wymienić, jak ma wyglądać to niech wygląda oryginalnie. Widziałem, że sporo osób wymieniało w F30, ale w F20 to się jeszcze nie spotkałem. A z kodowaniem to już sobie kogoś ogarnę, dzięki za odpowiedzi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd sporo się poprawia dlatego pisałem ze lepiej cały halogen niż żarówkę ledowa założyć. Ja zmieniałem w F21, wiec u mnie w temacie z podpisu jest możesz sobie zobaczyć.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd sporo się poprawia dlatego pisałem ze lepiej cały halogen niż żarówkę ledowa założyć. Ja zmieniałem w F21, wiec u mnie w temacie z podpisu jest możesz sobie zobaczyć.



Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Dzięki Duffy. Mam parę pytań odośnie modów w Twoim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wolę kupić nowe halogeny i całe wymienić, jak ma wyglądać to niech wygląda oryginalnie. Widziałem, że sporo osób wymieniało w F30, ale w F20 to się jeszcze nie spotkałem. A z kodowaniem to już sobie kogoś ogarnę, dzięki za odpowiedzi :D
i efekt będzie piorunujacy, ja kiedyś gościowi montowalem bez kodowania, lecz nie działało poziomowanie....
Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.