Skocz do zawartości

[F20] 116i - zdechla przekladnia/wspomaganie


adamjttk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, padło mi wspomaganie w F20 116i z 2014. Ktoś może pomóc w tej kwestii? Do jakiego warsztatu podjechać z tym problemem? Akcja serwisowa ponoć nie obejmuje mojego auta, jakieś 2 miesiące temu wymienili śruby w przekładni w BMW i tyle.

Moja szklana kula mówi „na lawetę i do ASO”... :wink:

A tak na serio to niech kolega poda lokalizację, to może ktoś coś znajdzie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, padło mi wspomaganie w F20 116i z 2014. Ktoś może pomóc w tej kwestii? Do jakiego warsztatu podjechać z tym problemem? Akcja serwisowa ponoć nie obejmuje mojego auta, jakieś 2 miesiące temu wymienili śruby w przekładni w BMW i tyle.

 

Skoro dwa miesiące temu wymieniali śruby to możesz zareklamować tą usługę, możliwe że źle dokręcili i teraz dopiero wyszedł problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Mam pytanie odnośnie wymiany śrub/przekładni kierowniczej. Dzwoniłem do ASO i po VIN sprawdzili, że obejmuje mnie akcja serwisowa, ale mam dziwne podejrzenie, że poprzedni właściciel auta coś mógł z tym robić poza ASO, dlatego nie mają odnotowanej akcji. U mnie żadne śruby mocujące silnik wspomagania do maglownicy nie są aluminiowe, tylko stalowe i na wszystkich śrubach mam namalowane czerwone kropki na łbach, tam, gdzie wchodzi klucz torx. Czy u was też są jakieś znaki farbką malowane? Nie chce mi się z tym jechać do ASO, bo wiem, jakie tam szopki odstawiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.