Skocz do zawartości

Bmw f20 xenon skrętny błąd AHL


Sizer_d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z xenonami w Bmw f20. Auto ma xenony skrętne. Zostało sprowadzone z uszkodzonym przodem i miało rozbite lampy. Lampy normalnie świeciły tylko były rozbite klosze ( xenon nieskracal). Wyświetlał sie błąd o doświetlaniu zakrętu. Zostały wymienione lampy na xenon nieskretny (błąd mechanika moje przeoczenie). Moduły zostały z oryginalnych lamp skrętnych. Podobno jie powinny pasować bo inne wejścia są ale lampy działają poziomują sie wszystko ok poza tym ze nie skręcają i wyświetla sie ten sam blad o problemie z doświetlaniem zakrętów.

Błędy jakie są w komputerze to:

- usterka systemu ahl

- moduł sterujący reflektorem prawym lewym (TMS) nieprawidłowe ahl.

Chce wymienić lampy i kilka pytań:

1. Czy moduły mogą zostać oryginalne do innych lamp skrętnych? Tzn kupić gole lampy

Z Allegro a moduły dać swoje oryginalne.

2. Czy lampy których szukam musza mieć takie same numery jak te oryginalne rozbite? Szukałem na Allegro ale nie ma ani jednej sztuki z takim samym kodem..

3. Moduły raczej nie sa uszkodzone skoro są w lampach i świecą?

Za wszystkie podpowiedzi dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po wypadku zawsze kupujemy reflektory z takim samym numerem części jaki przewidział producent.

Mechanik czy lakiernik nie zna sie zazwyczaj na częściach zamiennych i wstawia najtańsze jakie znajdzie.

Nie ufaj nigdy im i sam kupuj czesci a napewno na tym nie stracisz.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.