Skocz do zawartości

uszkodzony BMW f20


jotgie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie,

 

Z gory sorry za brak Polskich znakow

 

 

Dostalem pozornie nieogroznego strzala na parkingu, poszla lewa nerka, obudowa rejestracji ale bardziej niepokoi mnie zerwana obudowa / plastic z belki za grillem - czy ktos mial podobny przypadek? umowilem sie w piatek do serwisu ale gosc mnie troche nastraszyl bo mowi ze czasami nawet przy pozornie slabych uderzeniach moze dojsc do przesuniecia konstrukcyjnego,

 

mieliscie stycznosc z podobnym problemem? znacie koszty wymiany? z tego co wiedzialem zamienniki nerki dostane do stowy (prawa jest cala) ale niepokoi mnie ten element wewnatrz

 

z gory dzieki z porady

 

http://imgie.pl/images/2017/11/29/27f35a.png

http://imgie.pl/images/2017/11/29/129e28.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych w salonie BMW Krakow Jana Pawla II

 

nerka: 190 zl

kierownica ciepla - chyba tak sie to nazywalo (element uszkodzony za grillem - obudowa belki) - 130 zl

przedni element belki lekko skrzywiony, raczej nie jest konieczna wymiana belki ale w razie czego koszt - 800 zl

+ robocizna, nitowanie, sciaganie zderzaka itp

 

generalnie nie polecam tego serwisu/salonu, jak tylko gosc dowiedzial sie ze zastanawiam sie aby szkode pokryc prywatnie a nie z AC to traktowal mnie z buta I zapowiedzial ze wolne terminy ma na przyszly rok, podsumowujac z AC wyszlo by pewnie do 2-3 tys a prywatnie mysle ze zamkne sie do 400/500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych w salonie BMW Krakow Jana Pawla II

 

nerka: 190 zl

kierownica ciepla - chyba tak sie to nazywalo (element uszkodzony za grillem - obudowa belki) - 130 zl

przedni element belki lekko skrzywiony, raczej nie jest konieczna wymiana belki ale w razie czego koszt - 800 zl

+ robocizna, nitowanie, sciaganie zderzaka itp

 

generalnie nie polecam tego serwisu/salonu, jak tylko gosc dowiedzial sie ze zastanawiam sie aby szkode pokryc prywatnie a nie z AC to traktowal mnie z buta I zapowiedzial ze wolne terminy ma na przyszly rok, podsumowujac z AC wyszlo by pewnie do 2-3 tys a prywatnie mysle ze zamkne sie do 400/500 :)

 

oj zdecydowanie nie polecam. za 2-3 tysiące to im się gadać nie chce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.