Skocz do zawartości

[F20] Jakie parametry powinny mieć felgi 17


xxyy777e

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 4 lata później...

Co tam powinno być to wiem,poprostu mam nowe felgi o tych parametrach i chciałbym je wykorzystać,dlatego pytam czy to siądzie bo nie ma mnie fizycznie żeby przymierzyć samemu,a opony muszę kupic nowe a ze felgi maja ta sama szerokość chciałem kupic takie same opony tylko nie wiem które do tej konfiguracji będą lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

No ale to czemu nie kupiles prawidlowych opon, skoro i tak musiales kupic? Teraz bedzie Ci przeklamywal licznik pręskości. Wprawdzie tylko 3.5%, więc po prostu bedzie mniej zawyżał, bo normalnie zawyża około 7% o ile kojarzę. Za to będzie oszukiwał w naliczaniu przebiegu, ale na Twoją korzyść, więc pewnie Cię to nie martwi. 🙂 Generalnie jednak auto, zawieszenie itd jest skonstruowane pod odpowiedni obwód opony, więc lepiej trzymać się fabrycznych rozmiarów. U Ciebie obecnie różnica w wysokości koła jest ponad 2 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, mmw napisał(a):

No ale to czemu nie kupiles prawidlowych opon, skoro i tak musiales kupic? Teraz bedzie Ci przeklamywal licznik pręskości. Wprawdzie tylko 3.5%, więc po prostu bedzie mniej zawyżał, bo normalnie zawyża około 7% o ile kojarzę. Za to będzie oszukiwał w naliczaniu przebiegu, ale na Twoją korzyść, więc pewnie Cię to nie martwi. 🙂 Generalnie jednak auto, zawieszenie itd jest skonstruowane pod odpowiedni obwód opony, więc lepiej trzymać się fabrycznych rozmiarów. U Ciebie obecnie różnica w wysokości koła jest ponad 2 cm.

Opony mieszane są do mieszanych felg,tył 245 byłby za szeroki do felgi 8 cali,felgi miałem wiec chciałem to jakoś pogodzic,zakładałem tez 235 35 19 i tez to ładnie pasuje jednak wolałem minimalnie wyższa opona bo to samochód do pracy dla żony,tak jak piszesz zawyża teraz o 4 km,w stosunku seryjnych 16 stek prowadzenie jest jak po szynach teraz,a komfort tez wiele nie stracił,wiem ze może nie to co zaleca producent ale wyszło dobrze myśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.