Skocz do zawartości

f20 lampa led tył


paww

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

Mam problem z tylna lampą (led), świeci mniej intensywnie niż druga, samochod nie wyswietla kom. o blędzie,

czy możliwa jest naprawa czy należy wymienić na nową, mieliście coś takiego?

pozdr

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Cześć, ten sam przypadek miałem w mojej F20. Lampa led z prawej strony świeciła słabiej, niż ta z lewej. Dowiedziałem się od znajomego, który miał ten sam problem, że występuje w f20 wada tylnej ledowej lampy i jest to rzadki przypadek, więc jesteśmy tymi pechowcami, którzy na to trafili. :mad2: Problem rozwiązałem poprzez zakup używanej lampy valeo i jest wszystko okej. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ten sam przypadek miałem w mojej F20. Lampa led z prawej strony świeciła słabiej, niż ta z lewej. Dowiedziałem się od znajomego, który miał ten sam problem, że występuje w f20 wada tylnej ledowej lampy i jest to rzadki przypadek, więc jesteśmy tymi pechowcami, którzy na to trafili. :mad2: Problem rozwiązałem poprzez zakup używanej lampy valeo i jest wszystko okej. :D

 

dzieki za info, :cool2:

mam to samo, prawa lampa, zapytam w serwisie przy najbliższej wizycie co oni na to, samochód ma 80 tyś przebiegu zaledwie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Część . Odświeżę posta ,a mianowicie do wymiany raczej lampa tylna LED w BMW f20 ,pytanie moje takie ,jak ściągnąć tą lampę ? Trzyma ją tylko jedna śrubka ? Czy cos więcej trzeba rozbierać . Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna śrubka a w zasadzie nakrętka i dwa takie gumowe uchwyty. Polecam ściągnąć sobie oficjalną aplikację BMW z instrukcją obsługi. Pobiera się aplikację i po uruchomieniu wpisuje VIN apka pobiera dedykowaną instrukcję do konkretnego auta. Tam w sekcji oświetlenie jest szczegółowo opisane jak wymieniać żarówki a co za tym idzie jak rozebrać lampę.

Miałem ten sam problem. Led w tych lampach jest nie wymienny i trzeba kupić całą lampę. Są same plastiki bez uchwytu na żarówki co powoduje że jest taniej. Ja większość czasu przebywam w niemczech i kupowałem tutaj a koszt to był 135 euro. Najtaniej jak znalazłem. W razie co pisz nie jest to skomplikowane pomogę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Mam ten sam problem, prawa świeci slabiej, ale kupiłem już druga na testy (z tym samym defektem).


Wyciągnę płytkę sterującą i zobaczę czy da się coś z tym zrobic, na yt widziałem z innych modeli że poprawiają styki i jest jak nowa, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Mam ten sam problem, prawa świeci slabiej, ale kupiłem już druga na testy (z tym samym defektem).


Wyciągnę płytkę sterującą i zobaczę czy da się coś z tym zrobic, na yt widziałem z innych modeli że poprawiają styki i jest jak nowa, zobaczymy.

 

Witam, mam ten sam problem. Możesz podpowiedzieć jak rozwiązałeś problem z tą lampą, jak dostałeś się do tej płytki i jak ją wyciągnąłeś i wgl. czy udało Ci się naprawić tą płytkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Wyciąłem po prostu otwór z tyłu w obudowie, co ciekawe, jak tylko dostałem się do płytki, lampa zaczęła świecić poprawnie, dałem ją do sprawdzenia i przelutowania do znajomego i nie mogę odebrać. Póki co została oryginalna, która słabiej świeci.

Jak odbiorę od znajomego tą drugą, zamienię lampy i zabiorę się za to co mam na aucie. Wtedy może coś więcej będę wiedział. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wyciąłem po prostu otwór z tyłu w obudowie, co ciekawe, jak tylko dostałem się do płytki, lampa zaczęła świecić poprawnie, dałem ją do sprawdzenia i przelutowania do znajomego i nie mogę odebrać. Póki co została oryginalna, która słabiej świeci.

Jak odbiorę od znajomego tą drugą, zamienię lampy i zabiorę się za to co mam na aucie. Wtedy może coś więcej będę wiedział. Pozdrawiam

masz jakieś wskazówki dla innych co do lampy jak ja naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.