Skocz do zawartości

Pompa oleju? Czujnik cisnienia oleju? Pomocy!


Prdzzz

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Użytkuję pół roku 120i 170km,wszystko było super, noi pojawił się pierwszy problem...

Miesiąc temu po raz 1 wyskoczyła czerwona kontrolka z ikoną oleju, oczywiście wiadomo reakacja - zatrzymałem się ostudziłem silnik i po czasie ruszyłem dalej... 2 tygodnie nic, pewnego dnia moja kobieta też miała sytuacje z ową kontrolką, zachowała się dosłownie tak samo. Noi dzisiaj 3 raz wracając z pracy wyświetliło mi się to, sprawdziłem kod (cc-id 212 NISKI POZIOM CIŚNIENIA OLEJU). Ale wolałem od razu umówić termin do mechanika i ten nie sprawdził jeszcze nic ale jego reakcja to od razu, że uszkodzenie pompy oleju i naprawa wyniesie 1200euro :shock: :shock: (mieszkam w Niemczech), jednak wolałbym żeby to wogóle zdiagnozował (spodziewam się że może mi wmówić coś żeby zarobić), noi zaniepokoiłem się bo to strasznie sporo a nie ma żadnych problemów z wyciekami ani zanikami mocy, absolutnie nic się nie dzieje tylko te 3 razy wyskoczyła ta kontrolka, możliwe że jeszcze wyskoczy... Ja póki co podejrzewam czujnik ciśnienia oleju, ale kompletnie się nie znam i nie chce pożegnać się z autem :cry2: i dlatego proszę o jakieś rady lub pomoc! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.