Skocz do zawartości

Dodanie navigacji e87


noqeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam bmw e87 z fabrycznie zamontowanym schowkiem w miejsce navigacji, niedawno zakupiłem ową nawigację (na razie sam monitor) i zastanawia mnie w jaki sposób ja mam to zasilić żeby chociaż działało (otwieranie, wyświetlanie panelu startowego) proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam posiadam bmw e87 z fabrycznie zamontowanym schowkiem w miejsce navigacji, niedawno zakupiłem ową nawigację (na razie sam monitor) i zastanawia mnie w jaki sposób ja mam to zasilić żeby chociaż działało (otwieranie, wyświetlanie panelu startowego) proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

Masakra :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Rozumiem ze chcesz montować nawigacje CCC do auta. Sprzedaj szybko ten monitorek, bo jest ona bezużyteczna. Zero funkcjonalności, brak aktualizacji do map, kupa kasy i roboty. Ogólnie kompletny bezsens to montować. Jak chcesz coś co jeszcze trochę działa i oryginalnego to kupuj CIC, czyli kolejną wersje. Wypas było by zamontować NBT, czyli kolejną wersję, jeśli chodzi o rozwiązania od BMW.

Najtańszym i najbardziej funkcjonalnym sprzętem byłby jakiś chiński android i według mnie montuj to. Wrzucisz sobie mapy jakie chcesz i podłączysz pod to co chcesz, bez potrzeby kodowania auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Monitor zasilany ( obraz i sterowanie ) z jednostki centralnej . Cały komplet to jeszcze właśnie centralka , iDrive antega GPS , kabel do niej . Zabawa z montażem , trochę kodowania . Ja bym musiał jeszcze wymienić konsolę na tą z dziurą na ekran . Po przeliczeniu ile to worków z cebulą .... kupiłem uchwyt na smartfona .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dawaj numer aukcji na cic pro, inna jest bez sensu, na 8.8" do e87 z comboxem za 2500zl. Biore od razu. Nie wspominam o okablowaniu, innej desce, nie chodzi o gore a o miejsce montazu jednostki i nie pasujacych panelach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolega Wioletowy chyba nie doczytał aukcji. Za sam monitor i jednostkę jest 2500zl plus kontroler 300 zl plus combox 400 zl plus okablowanie, no i jak kkx wspomniał - deska rozdzielcza. Decha jest inna, chociaż starą można porzeźbić najlepiej mając uszkodzoną odpowiednią, koszt kolejne 200 zł. Robota we własnym zakresie. Same graty ponad 3500zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kolega Wioletowy chyba nie doczytał aukcji. Za sam monitor i jednostkę jest 2500zl plus kontroler 300 zl plus combox 400 zl plus okablowanie, no i jak kkx wspomniał - deska rozdzielcza. Decha jest inna, chociaż starą można porzeźbić najlepiej mając uszkodzoną odpowiednią, koszt kolejne 200 zł. Robota we własnym zakresie. Same graty ponad 3500zl.

Nie no panowie bez przesady, ja u siebie zakładałem to wiem ile mnie to wyniosło wyrwałem za 2300zł jednostkę z monitorem i idrive, 200 wyniósł mnie combox. Nie licze wiązek bo zrobiłem je sobie sam. jedyną wiązką którą musiałem ciągnąć przez pół auta był mikrofon. Deskę tę ze schowkiem nie musisz rzeźbić góry, jedyne co trzeba zmienić to koszyk który trzyma się na 5 zgrzewach koszt znikomy bo z wystrzelonej deski kupujesz za 150zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kurde to ja szukam od roku comboxa media bn2000 i najtaniej co znalazlem to 400zl na allegro.wiazke mam zrobiona. Przechodze z mulf2 na comboxa. Nie znalazlem na allegro taniej. chyba ze masz kogos kto ci to oddal w takiej fajnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to ja szukam od roku comboxa media bn2000 i najtaniej co znalazlem to 400zl na allegro.wiazke mam zrobiona. Przechodze z mulf2 na comboxa. Nie znalazlem na allegro taniej. chyba ze masz kogos kto ci to oddal w takiej fajnej cenie.

Na grupie na FB gość mi sprzedał Telematics jako wzmacniacz, czasem po prostu chcą się szybko czegoś pozbyć i oddają za pół ceny wszystko :mad2: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.