Skocz do zawartości

(116i) E87 przed lift miejsce na radio


niepowiem

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,


Jestem posiadaczem przed licowej e87 z radiem business. Chciałbym zmienić radio na jakieś z wyświetlaczem i tu pojawia się problem, ponieważ konsola centralna jest niska bo nie mam żadnych dodatkowych opcji tak jak np podgrzewane fotele. W polifcie zawsze był przycisk wyłączenia systemu start stop i dlatego polifty mają dłuższa konsolę centralna. Dlaczego o tym mówię, bo większość aukcji na zamianę radia na jakiś zamiennik to jest napisane, że nie pasuje do takiego typu samochodu. Czy istnieje jakaś przeróbka by dane radio się zmieściło? Poniżej link do przykladowego radia. Ponadto mam jeszcze pytanie czy zmiana radia z buissnes na profesional albo z przed na polift wymaga przekierowania radia? Bo jeśli tak to są to kolejne koszty i w takiej sytuacji może ni3 opłaca się kupowanie takiego radia A wymiana na after market.



Link:https://i.ebayimg.com/images/g/CEkAAOSwzRlZiR9z/s-l400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Nigdy nie podłączałem, ale ludzie wymieniają radia i nie piszą że mieli problem. Prześledź schemat nowego radio, miernik w dłoń i sprawdzasz. Jedna kostka ISO to głośniki, zbędna na początek, skoro radio nie ma zasilania. Druga jest ważna. Powinieneś mieć dwa zasilania, masę i powinno wstać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zatem nie pozostaje mi nic innego jak sprawdzić miernikiem. Jeśli uda mi się dowieść czemu tak jest to wrócę z feedback.


Z innej beczki, orientuje się ktoś może ile mocy max ma radio bmw? Chciałbym mieć punkt odniesienia. Bo radio które chce obecnie podłączyć ma niby 4x55w max. Wiem, że to nie jest rms ale z tego co pamiętam grało aż miło.


Nie wiem czy to coś zmienia ale radio które obecnie mam w bmw pochodzi z Portugalii, nigdzie nie widziałem na nim info odmiennie mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.