Skocz do zawartości

Falujące obroty


DamianBadura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, BMW 1 e87 116i 115 km falujące obroty na luzie, ostatnio zazwyczaj przy odpalaniu wyskoczy check wtedy nie ma mocy aż go zgasze i odpale, obroty czasami tak falują, ze spadają do zera i gaśnie czasami, przy jeździe jest ok, ale na światach czasami tez falują, ogólnie na luzie, byłem u mechanika pokazało 4 błędy, jakieś 2 od przepustnicy pierwsza diagonoza wymiana przepustnicy, jeden od sondy lambda (przednia) i katalizator, kupiłem nowa przepustnice, tydzień znowu to samo, wróciłem do mechanika na kompie pokazywał błąd od sondy lambda, zapłaciłem 370 za sondę plus wymiana i tego samego wieczora problem wrócił, zdolowalem się i zastanawiam się czy to może być od przyso katalizatora, następnego dni zawiozłem kata na czyszczenie, powiedzieli mi ze nie ma co czyścić bo jest okej po pomiarze, świecie wszystkie okej, wszystkie cylindry pracują, pojechałem do innego speca to powiedział po podłączeniu do kompa, ze oj wymieniłbym przepływie ewnetualnie sterownik silnika, ale nie jest pewny czy to to, ktoś może miał podobny problem i czy w tym silniku jest valvetronic? Pozdrawiam i liczę na pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.