Skocz do zawartości

Kontrolki ostrzegawcze rosna od 240 -> 320


kubbb

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzieki za odpowiedz w ogole bo w temacie BMW jeszcze ciemny jestem.



Sprawa wyglada tak.



Od jakiegos miesiaca na wyswietlaczu pod predkosciomierzem narastaja znaki ostrzegawcze z wykrzynikiem "!" Wyglada to tak, ze na poczatku mialem komunikat "240" i co 5 minut wskakuje o 1 do gory czyli "240" , po 5 minutach "241" ...."242" ... 598(obecnie)


Wyglada jak by cos nie zostalo wykasowane bo samochod jest w pelni sprawny. Jedyny blad jaki mi wyskakuje przy odpaleniu to przepalona zarowka.

Nie mialem nigdy BMW, wiec nie wiem czy to normalne czy co jakis czas trzeba skasowac bledy czy jeszcze co innego,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ten wykrzyknik to znaczy, że jest jakiś błąd np. typu żarówka spalona, mało benzyny itp. Mi opis usterki wyświetla na ekranie nawigacji. A te cyferki co obok lecą to kilometry od ostatniego skasowania przebiegu nazwijmy to dziennego lub od ostatniego tankowania. Zależy kiedy przytrzymasz ten przycisk na liczniku i skasujesz. Ja kasuje co tankowanie do pełna.

Muszę Ci powiedzieć, że tak to nieskładnie opisałeś, że dłuższą chwilę myślałem o co ci chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wykrzyknik to znaczy, że jest jakiś błąd np. typu żarówka spalona, mało benzyny itp. Mi opis usterki wyświetla na ekranie nawigacji. A te cyferki co obok lecą to kilometry od ostatniego skasowania przebiegu nazwijmy to dziennego lub od ostatniego tankowania. Zależy kiedy przytrzymasz ten przycisk na liczniku i skasujesz. Ja kasuje co tankowanie do pełna.

Muszę Ci powiedzieć, że tak to nieskładnie opisałeś, że dłuższą chwilę myślałem o co ci chodzi :D

 


Dzieki wielkie!! Myslalem ze to jakies numery ostrzezen i cos komputer zaczal szwankowac, takze tez nie wiedzialem jak to opisac. Lece do auta kasuje przebieg bo az nie wierze. W zyciu bym na to nie wpadl. Wlasnie mam zarowke przepalona. Krotko mam auto i dopiero ogarniam o co w nim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.