Skocz do zawartości

116i lampy przedlft


niepowiem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Planuje kupić lampy z znanego portalu sprzedażowego lampy z ringami (angel eyes) do bmki e87 przed liftowej i w związku z tym mam parę pytań.


1. Na ogłoszeniu można przeczytać, że lampy posiadają homologację europejska ale czy na pewno nie będę miał z tego tematu problemów podczas badania technicznego? Wiem, że jakbym do oryginalnych lamp dorzucić te ringi to bym mógł stracić dowód ale tutaj wymieniam całe lampy.


2. Czy jest jakiś użytkownik takich lub pokrewnych lamp? Czy świecą one dobrze czy dużo gorzej od oryginalnych?


3. Czy montaż jest mega trudny? Czy wszystko będzie idealnie pasować?


Z góry dziękuję za odpowiedź.



Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mowisz o lampach DEPO? Strasznie tajemniczy jesteś. Wstaw linka do aukcji po prostu.

Jak DEPO to są one homologowane i nie będziesz miał problemu. Montaż jest do bani, bo trzeba zderzak zdjąć. Reszta z tego co wiem, już bez problemu. Według mnie świecą trochę gorzej. Jak kupowałem auto, to jedna była DEPO zwykła, druga oryginalna zwykła. Niestety, ale auto miało przygodę, sprzedający nie ukrywał. Jakość wykonania trochę słabsza według mnie. Ale jak chcesz mieć ringi to chyba najszybsza i najprostsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Możesz spokojnie kupować nikt się nie przywali. Ze starych lamp musisz przełożyć silniczek do regulacji wysokości lampy. Ja te które miałem depo, nie były soczewkowe, tylko ze zwykłym odbłyśnikiem. Może ktoś się odezwie kto ma takie, ale z tego co wiem jest to najlepsza opcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.