Skocz do zawartości

Kupię Bmw 135i


Barti009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Przymierzam się do zakupu bmw 135i copue, zainteresowała mnie ta oferta: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-bmw-135i-e82-1m-akrapovic-dinan-g-power-m-performance-320km-ID6BPQGQ.html#99c3b266dd

Może ktoś coś wie na temat tego egzemplarza, zna jego historię i chciałby mi udzielić takich informacji, byłbym bardzo wdzięczny.

Jadę w sobote na oględziny tego auto, dzwoniłem do aso czy sprawdzą mi ten pojazd od a do z ale niestety usłyszałęm tylko, że mogą mi sprawdzić ale nie powiedzą mi czy auto było bite czy nie ponieważ przestali się bawić w takie rzeczy ze wzgledu na "problemy" ?? Co jest dla mnie niezrozumiałe ale no trudno. Może ktoś z Was już oglądał ten egzemplarz i jest mi coś w stanie powiedzieć z góry dzięki.

Na co zwrócić uwagę przy kupnie tego auta z tym silnikiem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie powiedzą mi czy auto było bite czy nie ponieważ przestali się bawić w takie rzeczy ze wzgledu na "problemy" ?? Co jest dla mnie niezrozumiałe ale no trudno.

Dla nich auto z "fabryczną" grubością lakieru jest bezwypadkowe..tylko rzeczywistość bywa inna i stąd te problemy :lol: dlatego nie bawią się w takie rzeczy :8)

W ogłoszeniu brak opcji bezwypadkowy, więc sprzedawca powinien coś wiedzieć na ten temat.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triszke kombinowane i troszkę brakuje gratów,

Nie ma żadnej uszczelki maski przy błotnikach, uszczelek łączących pas z błotnikami, prawego siłownika maski, uszczelki przedniej idącej od lampy do lampy, zaślepek w podszybiu.

Końcówki wydechu raczej z aliexpres. Maska to laminat, g power robi z carbonu tylko i wyłącznie, to jakiś zamiennik. O ile pamiętam to każde 135i ma licznik do 280 km/h tutaj jesli założone nakladki na zegary do 260 czy zegary przskalowane? Lampy przód i tył zmienione na polifty, z n54 były tylko przed. dopiero po kilku miesiącach produkcji n55 weszły polifty. Nawi z polifta lae to na plus jeśli dobrze zrobione.

Chyba dobrze widzę ale zastosowane zestawy naprawcze lamp, uchwytów lamp. Co prawda dostępne w BMW ale lampy były wcześniej uszkodzone. Może kupił taniej polifty, naprawił i włożył?

Zderzak przód chińczyk. Albo brak albo spasowanie uszczelki po lusterkiem kierowcy tragiczne. Stołki najtańsze w e82, niewygodne jak dla mnie, nawet ramka i driva paskudnie odstaje.

Na plus, silnik lubiący modyfikacje, czarny sufit, ciekawe felgi, lampy tył blackline i przód polift, dolot dinana.

Reasumując, obejrzeć poszłuchać westgatów, obejrzeć stan techniczny cały, potargować się na graty brakując i aby odchamić samochód np jak dla mnie ze zderzaka i jesli fajnie jeździ, hamuje i skręca, jeśłi cena będzie atrakcyjna i po oględzinach wyjdzie, że nie miał wspawywanej ćwiary to wart rozważenia


a ogólnie to jeśłi ten sam numer to handlarz części

https://allegro.pl/uzytkownik/Exclusive_Parts/motoryzacja?bmatch=baseline-var-cl-n-dict4-sort-sqm-bp-aut-1-4-0528

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za ta cene to nawet w uk, rhd, gdzie pelno tego, nie kupi sie 135i, one znacznie droższe od 335i wiec ulep musi byc niezly. Ogólnie n54 to skarbona bez dna. Nigdy bym nie kupil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co za pacany. Tak, faktycznie, to byl angol. Nawet nalepki airbag po stronie kierowcy zostaly. Nie mam nic przeciwko angolom przelozonym, sam zrobilem pare takich aut, ale musi to byc zrobione do konca a tu, druciarstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.