Skocz do zawartości

N43 szarpie podczas jazdy


adi030

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pewien problem z w/w silnikiem. Jestem posiadaczem auta już od dwóch lat i staram sie wyprowadzić pewne tematy na prostą jednak ostatnio pojawił sie nowy problem;) otóż od początku. Auto falowało na biegu jałowym oraz nie kiedy mialo problem z odpaleniem (dlugo krecilo, raz na zimny raz na cieplym- losowo) po diagnostyce komputerowej okazalo się że sa pewne bledy. Otóż okazało sie ze należy wymienić sonde NOX oraz zawór hydrauliczny ( więcej błędów nie blylo). W takim razie po jakims czasie postanowiłem wymieć te dwie części oraz akumulator ponieważ aku mial juz swoje lata( byl blad na diagnostyce akumulatora jak sie później okazało). Po zrobieniu wszystkiego falowanie zdecydowanie sie poprawiło, jednak nie zniklo całkowicie ( szczególnie faluje na ciepłym silniku), z dlugim kręceniem również poprawiło sie jednak nie zniklo całkowicie. Jednak doszedł nowy problem, podczas plynnej jazdy, czuć szarpnięcia samochodu, tak jak byśmy wjechali w mocny wiatr. Auto zrobiło sie na moje oko bardziej mulowate. Po malu kończą mi sie pomysły. Komputer nie pokazuje nowych błędów, auto pożera kolejne złotówki a jazda daje coraz mniejszą przyjemność. Miał ktoś podobne objawy??? Jak z nimi walczył?

Ps. N43; 143km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.