Skocz do zawartości

Wyjscie RCA


maniek6600

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam E88 wraz z nawigacją BMW Busines wraz z nawigacją na otwierającym panelu. Potrzebuję podłączyć zestaw car audio. Potrzebuję tylko przejściówkę na RCA. Szukałem na olx jest sporo ale nie wiem czy wszystkie będą działały..Ma ktoś sprawdzoną?


Znalazłem takie coś


https://allegro.pl/oferta/adapter-wyjscie-na-wzmacniacz-2x-rca-konwerter-hq-6933785499?reco_id=3c8799e2-53e0-11e9-a519-246e9683fac0&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product


Myslałem by wyciągnąć sygnał z głośników pod siedzeniami gdyż one grają basowo. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz podstawowe audio (bez wzmacniacza) to wszystko jedno skad wezmiesz sygnal wszedzie jest taki sam. Jezeli masz hi/fi to wzmacniacz na glosniki basowe wysyla sygnal z obcieta gora a na glosniki sredniotonowe z obcietym dolem. Przy standard audio podpinasz ta "przejsciowke" :D i dziala tyle ze jest beznadziejny dzwiek a jak masz hifi to zredukujesz dzwiek na taki jak pisalem wyzej( w/g tego pod jaki glosnik podepniesz). Ogolnie pomysl masz beznadziejny uwierz mi. Jak chcesz miec dobre granie to wyciagnij RCA z radia. To nie jest trudne za 100zl zaklad elektroniczny Ci to zrobi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam hifi. Pod siedzeniami mam głośniki subwoferowe którę grają samym basem. Czy mam wzmacniacz nie wiem nawet gdzie go szukać w kabriolecie. W e87 jest z tyłu z boku a u mnie nie wiem


Generalnie audio jest ok nie narzekam ale ja lubię konkretny bass.

 

Jak chcesz tylko podpiac suba to mozesz podciagnac od tych basowych pod fotelami. Ten prosty reduktor obetnie troszke dolu ale moze akurat Ci wystarczy. Tam w srodku w tym pudeleczku sa rezystory i moze kondensator wiec nie spodziewaj sie ze bedzie tylko redukowac bo przy okazji redukcji napiecia obcina troszke gory i troszke dolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że obcina górę i średnie mi nie przeszkadza bo generalnie mi basu brakuje. Grają te basowe pod fotelami ale czasem na około sekundę lub dwie rozłaczają i czuję jakbym maluchem jechał... Dzięki kolego. Juro ma przyjść paczka z reduktorem.... W bagażniku czeka P3 Rockforda plus monoblock...Zobaczymy jak to zagra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.