Skocz do zawartości

nowe amory i sprężyny - czy dobra wysokość


andrz_ej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystich,


Mam pytanie, jestem świeżo po wymianie na przodzie amortyzatorów (na SACHS) i sprężyn (Kilen) Na zdjęciu: https://1drv.ms/u/s!AlAUUArFaYe1grFGYJQdUqSU8m13GA starłem się uchwycić jak najlepiej stan aktualny, Pytanie do szanownych grupowiczów - czy przód nie jest za wysoko teraz? Mam wrażneie, że jest wyżej niż tył. Ale czy tył już tej siada czy przód jest za wysoko? A może jest ok i jestem przeczulony? Dziękuje z góry za Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj az sprezyny "siądą". Zawsze po wymianie kompletu stoi wyzej. Z czasem siada. Jak oczywiscie masz dobrze dobrane sprezyny bo to nie jest takie oczywiste przy zamiennikach (najczesciej jeden standardowy rozmiar ktory ma niby pasowac) i amortyzatory (np masz wersje m technik z tylu a z przodu dasz zwykle. Nie podejrzewam Cie o taka gafe ale komus kiedys mechanik taki numer wykrecil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Siądzie z czasem 10-15 mm i będzie w sam raz.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. Oczywiście sprawdzałem żeby przypadkiem nie było M Technik, a to że komuś mechanik tak źle dobrał to swoją drogą niezły numer. Zatem poczekam, żona trochę pojeździ i zobaczymy. Ale na logikę rzeczywiście z czasem powinno się "ułożyć"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.