Skocz do zawartości

Zmiana radia busines


maniek6600

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam w aucie radio business z 1 płytą dvd wraz z nawigacją z strzałkami (wysuwający się panel). Czy możliwa jest wymiana samego radia na profesional?? WIem że będę musiał kodować ale co z wyświetlaczem? Czy da rade go podłączyć do radia profesional?


Druha sprawa dołożyłbym sobie tweterki przy lusterkach bocznych....Nie ma ktoś na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam w aucie radio business z 1 płytą dvd wraz z nawigacją z strzałkami (wysuwający się panel). Czy możliwa jest wymiana samego radia na profesional?? WIem że będę musiał kodować ale co z wyświetlaczem? Czy da rade go podłączyć do radia profesional?


Druha sprawa dołożyłbym sobie tweterki przy lusterkach bocznych....Nie ma ktoś na sprzedaż?

 


Wyświetlacz od CCC jest niekompatybilny z CIC

4fd27b4cc3ce392fed05e450fa1298ee_orig.jpg?1546289553

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Znalazłem na forum zdjęcie w którym kolega ma nawigację z wyświetlaczem takim samym jak mój jednak on miał wejscia na dwie płyty dvd. U mnie jest wejście na jedną. Po wyciągnięciu radia znalazłem wolną białą kostkę wiszącą luzno.

Chyba zaryzykuje zakup samego radia z wejściem na 2 płyty i podmienię. Pewnie trzeba kodować . Przekoduję na professional.Może coś się zmieni



Takie radio chcę włożyć.Wyświetlacz taki sam posiadam pokrętło i drive również mam tylko wejście na 1 płytę


https://allegro.pl/oferta/bmw-e87-1-nawigacja-navi-dvd-cd-9185532-8270142770

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.