Skocz do zawartości

Nie można otworzyć samochodu pilotem ani kluczykiem


RafałEłk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


E87 2008r. przestał działać pilot- nie zamykał i nie otwierał samochodu, nie miałem czasu na sprawdzenie bezpieczników, itd. Korzystałem z wkładki w drzwiach. Wczoraj niestety drzwi kierowcy nie otworzyły się, kluczyk się przekręca, rygiel delikatnie się rusza ale czuć opór na kluczyku. Wkładki zamka nie ma w klapie bagażnika. Kiedy przytrzymam przekręcony kluczyk szyby nie opuszczają się, ale tutaj nie wiem czy ta funkcja była zakodowana.


Macie jakieś pomysły jak dostać się do auta?

Czy fachowiec od awaryjnego otwierania samochodów poradzi sobie w przypadku kiedy fabryczny kluczyk przekręca się w zamku a nie otwiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód otwarty :) podłączyłem drugi akumulator pod podświetlenie tablicy rejestracyjnej i za którymś przekręceniem kluczyka udało się otworzyć, samochód odpalił "od strzała". Nie wiem co się stało. Akumulator jest dobry, na dodatek dzień przed problemem ładowałem akumulator- ładowarką CTEK. Dziwny przypadek bo tak jak pisałem odkąd nie działa pilot to samochód był zamykany kluczykiem i było ok, tylko teraz był problem z otwarciem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód otwarty :) podłączyłem drugi akumulator pod podświetlenie tablicy rejestracyjnej i za którymś przekręceniem kluczyka udało się otworzyć, samochód odpalił "od strzała". Nie wiem co się stało. Akumulator jest dobry, na dodatek dzień przed problemem ładowałem akumulator- ładowarką CTEK. Dziwny przypadek bo tak jak pisałem odkąd nie działa pilot to samochód był zamykany kluczykiem i było ok, tylko teraz był problem z otwarciem.

 

Wymień akumulator!

Wierz mi... nie jest DOBRY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień akumulator!

Wierz mi... nie jest DOBRY.

 

Zrobię test akumulatora, jest całkiem świeży- Bosch 1,5 roku.

 

Podejrzewam ze mu padł aku w pilocie.

 

Centralny z pilota nie działa od pewnego czasu ale zamek w drzwiach działał cały czas, aż do tej wpadki.


Teraz samochód od soboty stoi w garażu i czeka, aż będę miał czas zajrzeć.

Jak coś ustalę albo usterka się powtórzy, dam znać.

Dzięki za pomysły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
Witam. Mam problem z moim Bmw e87. Nie mogę zamknąć auta z pilota. Otwieranie drzwi i bagażnika działa.szyby też da się otworzyć z kluczyka. Od środka przyciskiem zamykam auto. Ostatnio odpadł mi plastik od klapki wlewu i mam trochę wydartą tą klapkę. Nie wiem czy po tym zdarzeniu przestało działać bo pożyczyłam komuś auto. Nie wiem czy wogole jest to jakoś połączone?. Czy wie ktoś co może być nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z moim Bmw e87. Nie mogę zamknąć auta z pilota. Otwieranie drzwi i bagażnika działa.szyby też da się otworzyć z kluczyka. Od środka przyciskiem zamykam auto. Ostatnio odpadł mi plastik od klapki wlewu i mam trochę wydartą tą klapkę. Nie wiem czy po tym zdarzeniu przestało działać bo pożyczyłam komuś auto. Nie wiem czy wogole jest to jakoś połączone?. Czy wie ktoś co może być nie tak?

Barmarc12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.