Skocz do zawartości

E87 kontrolki badania technicznego


b.pawelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w pierwszym moim poscie. Mam problem ze swoja e87 lci 118d. Skasowalem a w zasadzie przesunalem sobie w czasie cos co wzialem za termin badania technicznego. Po spojrzeniu w instrukcje zauwazylem jednak ze badanie techniczne ma inna kontrolke z paragrafem nad maska. U mnie taka kontrolka tez wystepuje , czego wczesniej nie zauwazylem, ale jej termin jest raczej odlegly. Za to przesunalem w czasie ta druga. Jaka jest roznica? Bede wdzieczny za jakies info. Instrukcja mowi tylko o jednej.Dla jasnosci zalaczam fotki obu interesujacych mnie kontrolek. Ew moze te przeglady robi sie co do reguly razem?

?

Z gory dzieki i pozdrawiam

http://img.tapatalk.com/d/12/10/06/6y6abuqa.jpghttp://img.tapatalk.com/d/12/10/06/e9aqupy5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Jedna to przeglad dpf druga przeglad techniczny

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga to jak nie ma DPF to po prostu badanie spalin ? bo ja nie mam dpf, a ten serwis też mi się pokazuje i go przekręcam co rok albo dwa... chyba co rok był.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam

mam podobny problem

mam dwa punkty które już rok przypominają mi że minął termin badania jedna to badanie spalin druga to mikrofiltr dwa razy byłem u gości od elektroniki i dwa razy próba powiodła się niepowodzeniem

proszę o jakieś info czy jest jakiś sposób na to jak to przesunąć -chodzi o datę

wspomnę że za każdym odpaleniem komputer przypomina napisem serwis o tych dwóch punktach

pozdrawiam i czekam na pomoc

sopel21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Cześć.

Może po latach ale pewnie jestem w mniejszości, która najpierw poświęci trochę czasu żeby tą Twoją złotą łopatą wykopać z tego forum (i O ZGROZO z googla) maks informacji zanim zadam pytanie więc... zanim na przyszłość publikować takie błyskotliwe odpowiedzi to najpierw użyj tej łopaty na swoim łbie :) no offence, tylko dystans kolego :)

P.S. Tematy się pojawiają na nowo, nie tylko tutaj. Lata lecą, awarie się zdarzają a nie każdy wymienia samochody co 2 lata ;)

P.S2. Poszukaj moich zapytań na tej grupie to zobaczysz jakie odpowiedzi dostałem ;) każdy jest mądry pod swoją maską, jak trafia zapytanie o coś innego/dziwnego (bo tak na tym forum traktuję auto z USA) to już każdy morda w kubeł, szkoda kolego, że wtedy taki mądry nie byłeś ;)

P.S3. Tak już na boku... zanim tutaj znalazłem kasowanie inspekcji tego czy owego szybciej znalazłem na italiańskim YT, to taki ostatni przykład.

Zaraz siępodniosą głosy to co ja tu robię... otóż szukam w każdym możliwym źródle i raczej tym najbardziej wiarygodnym, tutaj baza jest dość dobra, niestety nie do mojego samochodu ale można podejrzeć inne rozwiązania. Także z tą łopatą j/w ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No szkoda mi ciebie skoro tyle główkowałeś nad wpisaniem w google "kasowanie inspekcji bmw" :mad2:

Większąść którzy tu za 5 lat zajrzą będą ci wdzięczni za te cenną radę :duh:

Kończmy temat niech wraca do odchłani tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.