Skocz do zawartości

[E87] 1er m-pakiet


guteg

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Orientujecie się jaki jest koszt dołożenia m-pakietu do auta już wyprodukowanego? (części+montaż+malowanie)

Czy w skład m-packu wchodzi spoiler dachowy?

 

Pzdr

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy w skład m-packu wchodzi spoiler dachowy?

Nie, nie wchodzi spoiler dachowy w skład M-Pakietu.

Lotka o którą Ci może chodzić występuje w Aerodynamic Pakiecie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak przód ~300 zł (goły tzn. sam zderzak, czyli trzeba dokupić nerki, halogeny, siatki ozdobne)

Progi... różnie niektórzy piszą 600 zł na komplet, inni ~200 zł na sztukę - ciężko znaleźć na Allegro.

Zderzak tył ~300 - 400 zł i tutaj różnie bywa.. niektóre mają rysę, niektóre nie mają tej czarnej dokładki, niektóre ją mają

 

Ja malowałem zderzak zwykły z tyłu i płaciłem 600 zł, czyli za komplet zderzaków za malowanie na dzień dobry trzeba liczyć 1500 zł

 

Jak w tym dłużej posiedzisz, to uda ci się skompletować m-pakiet za ok. 1000 zł bez osprzętu i malowania.

 

Jeśli chcesz mieć salonowy komplet, czyli nowy.. to gdzieś koło 3 - 4 tyś :) Tylko nie wiem czy z malowaniem i czy z osprzętem. Kiedyś ktoś na forum się dowiadywał ile to w salonie kosztuje i puścił info na forum. Wydaje mi się, że za same gołe zderzaki zagruntowane.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się zdecyduję w ogóle na zakup auta, to będzie ono nowe (upatrzony konkretny egzemplarz, tyle że zakup planowałem nieco później, lecz warunki kuszą..), także używane zderzaki odpadają, jedynie nówki. Jutro zadzwonię jeszcze do gościa do salonu i podpytam.

 

Jeszcze jedna kwestia: orientujecie się jaki będzie prześwit auta z normalnym zawieszeniem i m-pakietem na kołach 17-calowych oraz 16 calowych (zima)? Na 17 za bardzo mnie nie martwi, jednak ciekaw jestem jak by było zimą...

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawieszenie sportowe u siebie, które jest nieco niższe od zwykłego i do tego 17" i nie doświadczyłem żadnych problemów z jego użytkowaniem co do wysokości zawieszenia. Jedyna jego wada to twardość... przy dziurach które mam u siebie w mieście jest masakrycznie źle!

 

Jeśli chodzi o m-pakiet to nie ma sensu przepłacać .... kupić porządne, nieklejone i nie za bardzo zgniecione zderzaki, wyszpachlować, pomalować i naprawdę.. nie będzie różnicy między nówką, a używką, a różnica w cenie jest znaczna. Jeśli chcesz już kupić auto z m-pakietem i to całym tzn. z zewnątrz i wewnątrz to spoko.. ale sprawdz ile dopłacasz do tego.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz brać nowe auto z M-Pakietem to najbardziej opłaca się kosztujący 14979 PLN pakiet [7MF] Edycja Sport;

 

dostępne lakiery: [806], [354], [381], [475], [A52], [300]; dostępne tapicerki: [GCNL], za dopłatą [LWNL]; światła przeciwmgielne, sportowe zawieszenie M, kierownica sportowa M, kierownica wielofunkcyjna, sportowe fotele przednie, aluminiowe listwy ozdobne w kolorze srebrnego lodowca, podsufitka Individual w kolorze antracytowym dywaniki welurowe z niebieską lamówką, obramowania Shadow Line Indyvidual na wysoki połyski, pasek przeciwsłoneczny na przedniej szybie, elementy zewnętrzne w kolorze karoserii, pakiet aerodynamiczny M, obręcze kół ze stopu lekkiego Double Spoke 207 M, 17 cali, listwy progowe oraz podnóżek kierowcy z emblematem M, nakładki na pedały ze stali nierdzewnej, chromowane końców układu wydechowego, lampy tylne Blackline; za dopłata: [225] zamiast [704], [346] zamiast [760], [4B3] zamiast [4MG], [7XA] zamiast [710]

 

Cena normalna, bez upustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet zderzaków : zderzak przód, tył , progi lewy i prawy do lakierowania po rabacie znam cenę ale tutaj nie będę pisał normalna coś ponad 4 tysie ( chyba 4500 ) i wchodzi w to wszystko tzn halogeny , spinki itd wszystko co jest potrzbne do montażu rzeczy takie jak nerki oczywiście przechodzą ze starego zderzaka

Cena jest bez lakierowania lakierowanie to około pewnie 1000 - 1500 ( oryginalną farbą BMW ) wiem ponieważ dowiadywałem się na ten temat bo planuję tą zmaine u siebie na lato .

Musisz uważać na jedno , jedni mówią że w cenę np. 4500 tys zł wchodzą progi a inni że do progów należy dopłacić ( słyszałem dwie wersje )

Oczywiście komplet nowy oryginalny BMW

Montaż + 1000 zł ( serwis )

Niestety m-pakietu do e87 nie da się zamówić lakierowanego przez fabrykę :( do e60 jest taka opcja ale cena jest naprawdę chora !

Natomiast zamawiając lotkę od aerodynamik , można zamówić po numerze nadwozia , lub podając symbol lakieru już po lakierowaną ja tak zrobiłem i dobrany kolorek jest idealnie koszt kilku stówek ale faktycznie widać fabrykę :)

Dziwne ze jedno się da a drugie nie , chyba że też tak osoba która mi wszystko sprawdza / zamawia , słabo zagłębia się w temacie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zamawiając lotkę od aerodynamik , można zamówić po numerze nadwozia , lub podając symbol lakieru już po lakierowaną ja tak zrobiłem i dobrany kolorek jest idealnie koszt kilku stówek ale faktycznie widać fabrykę :)

 

A orientujesz się czy zwykle, seryjne zderzaki można zamówić już polakierowane? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie wiem , nie intersowało by mnie to :) ale będę miał swoje czarne do sprzedania całe w kolorze nadwozia :) igiełki

 

Jako, że mam krótko prawo jazdy i nie posiadam żadnych zniżek to mój zarysowany zderzak zgłosiłem i czekając na likwidatora szkód, zastanawiam się jak będzie rozwiązana sprawa naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich furumowiczow...mam do was pytanie..

Planuje kupic komplet derzakow m -pakiet uzywane.

Na allgero widzialem pare takich ale przy niektorych byl opis ze sa z pdc...o ile wiem pdc to filtr czastek stalych...czy one maja jakies dodatkowe wyjscia do tego filtra czy chodzi o co innego??

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich furumowiczow...mam do was pytanie..

Planuje kupic komplet derzakow m -pakiet uzywane.

Na allgero widzialem pare takich ale przy niektorych byl opis ze sa z pdc...o ile wiem pdc to filtr czastek stalych...czy one maja jakies dodatkowe wyjscia do tego filtra czy chodzi o co innego??

Z gory dzieki za pomoc

 

PDC - Park Distance Control , czyli czujniki parkowania

 

DPF - Diesel Partikiel Filter, czyli filtr cząstek stałych

 

O co konkretnie ci chodzi? Filtr cząstek stałych (DPF) nie ma nic wspólnego ze zderzakami. Natomiast PDC, czyli czujniki tak. Jak są to zderzak ma dziury pod nie. Jak nie ma ich.. to zderzak ich nie ma.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie masakra...

zobacz jak to paskudnie jest dołożone pod przedni zderzak... auto już jest z 8 miesiecy na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to szczęście że to auto już widziałem , oglądałem znam jak własną kieszeń :)

Na zdjęciach wygląda to OK , gdy auto stoi jest do bani na żywo jest do bani , natomiast gdy widać jak to autko śmiga ( nie wolno) po Krakowie to jakoś sportowy charakter dodaję to ospojlerowanie . Lecz według mnie również jest przesadzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam tylko tylny zderzak podoba z wydechem, a no i kiera zajebista .. reszta badziew.

 

Faktycznie to auto długo stoi. Kiedyś pamiętam, że jak ja kupowałem i przeglądałem oferty to tak samo długo, albo i dłużej była taka czerwona 1 full m pakiet + całe czarne skóry. I gostek tak kombinował, aby dostać dobrą cenę, że aż śmieszne to było jak nie licytacja to kup teraz i tak przez parę miesięcy ;p

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej kategorii:) planuje zakup pakietu m-technik. problem polega na tym ze mam autko przed liftem i mam halogenki a w pakiecie m-technik nie bylo halogenow a polifcie juz jest. wg mnie ten przed liftem jest o wiele ladniejszy jak dla mnie :) i mam malego dylemata bo chce miec halogen czesto sie przydaje w naszych warunkach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle o kupnie zderzaka od m pakietu do przodu, tylko interesuje mnie czy siatka "upiekszajaca" bedzie pasowala od zwyklego zderzaka ? taka samo nerki ? bo halogeny wiem ze pasuja ..

 

siatka nie pasuje - musi byc od m-pakietu, takze 3 tunele powietrzne (2 boczne i jeden szerowki srodkowy - maja inny ksztalt niz te podstawowe) i zaczepy zderzaka z m-pakietu sa inne, do tego chyba jeszcze oslona plastikowa pod silnikiem. Wszystkei te czesci mozna tanio kupic w ASO BMW, niektore ceny sa symboliczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej kategorii:) planuje zakup pakietu m-technik. problem polega na tym ze mam autko przed liftem i mam halogenki a w pakiecie m-technik nie bylo halogenow a polifcie juz jest. wg mnie ten przed liftem jest o wiele ladniejszy jak dla mnie :) i mam malego dylemata bo chce miec halogen czesto sie przydaje w naszych warunkach :)

 

Co? Pierwsze słyszę, żeby nie było halogenów w zderzaku od m-pakietu. Coś ci się chyba pomyliło.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej kategorii:) planuje zakup pakietu m-technik. problem polega na tym ze mam autko przed liftem i mam halogenki a w pakiecie m-technik nie bylo halogenow a polifcie juz jest. wg mnie ten przed liftem jest o wiele ladniejszy jak dla mnie :) i mam malego dylemata bo chce miec halogen czesto sie przydaje w naszych warunkach :)

 

Co? Pierwsze słyszę, żeby nie było halogenów w zderzaku od m-pakietu. Coś ci się chyba pomyliło.

 

Dokładnie

 

http://cdn.motors.co.uk/d/used-photos/32395/400x/0/0/BP06GEK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale to jest chyba polift prawda ?? nie chce wkladac rzeczy poliftowych do przedlifta .... jesli sie myle to mnie sprowadzcie do parteru :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale to jest chyba polift prawda ?? nie chce wkladac rzeczy poliftowych do przedlifta .... jesli sie myle to mnie sprowadzcie do parteru :)

 

Zobacz sobie na m-pakiet u mnie w galerii (w stopce jest link). Mam m-pakiet przed liftem czyli taki jaki na zdjęciu, które pokazał BondE87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.