Skocz do zawartości

[E87] 1er m-pakiet


guteg

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie, w kolorze i jeszcze gotowy do założenia?

 

Jeżeli nie dostaniesz całego auta w MPakiecie z którego ściągniesz zderzak to same zderzaki wiesz jak są traktowane przez handlarzy.

 

 

A że ma popękać malowany zderzak? Od czego niby? Wyginania??? A kiedy wygina się przedni zderzak? Chyba, że dojeżdżasz nim z uporem maniaka do krawężników ;)

Przy 300kmh opór powietrza też pewnie trochę go wygnie :D

 

Ja malowałam zderzaki w poprzednich autach i jakoś wytrzymywało to bez problemu.

( . )( . )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie to jest wielki chuuuu ;) Tysiak za kompletny zderzak z m pakietu to wiesz... cena fajnych szpilek ;)

 

Włożyłam w to autko 9tyś od czasu zakupu ponad pół roku temu (wliczając nowe letnie aluski oraz dwa komplety nowych opon). Zrobiłam WSZYSTKO i auto chodzi jak nowe.

 

A jeżeli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia w temacie to odpuść. Załóż zderzak z M paki za 300pln i ciesz się, że taki znalazłeś. Jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno :D

( . )( . )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Hejka,

 

Udało mi się kupić tylny zderzak M Pakiet. W kolorze i świeżo zdjety z auta.

 

W weekend chcę go (z małą pomocą) założyć.

 

Z tego co widzę - dyfuzor jest montowany do zderzaka na zatrzaski + 4 śrubki. I można go założyć po założeniu zderzaka na auto.

 

Teraz pytanie odnośnie ściągnięca tylnego zderzaka. Z tego co wyczytałam na uk forum to trzeba otworzyć kufer, zdemontować plastikową osłonę (2x śrubka 2x zatrzask), wyciągnąć lampy.

 

Śrubki trzymające zderzak są pod lampami, pod plstikiem w kufrze, po 3szt w nadkolach i kilka od spodu.

 

A jak później zdjąć zderzak? wysuwa się go do tyłu? Patrzę na ten z Pakietu to jest także chyba na zatrzaskach?

 

Dodatkowo do M Pakietu jest taki plastik który przychodzi pod spodem z której strony (również go mam).

 

Ktoś przekładał zderzak zwykły na ten z Pakietu?

( . )( . )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zderzaka potrzebujesz jeszcze inna maskownice z dołu przedłuzke nadkola i pare drobiazgow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tą przedłużkę

 

a jakie ma ona zadanie? bo z tego co widzę, będzie się trzymał bez tego nawet (sporo śrubek go trzyma).

 

A te inne drobiazgi? Mam wszystkie śrubki i spinki.

 

Jak odkręcę swój zderzak to ciągnąć go do tyłu? Czy narożniki na boki?

( . )( . )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zderzak przód kompletny do malowania 650zł

Zderzak tył do malowania 520zł

Reszta części ASO 650zł

wloty powietrza na hamulce

wlot powietrza środkowy + dokładka

osłona pod zderzak tylni na prawą stronę

przedłużenie nadkola tył lewy

śruby, wkręty i inne

 

Mam nadzieje, że to wszystko. Montaż za ok 3 tygodnie.

Oryginalnie mam hak i teraz pytanie czy nie będzie problemu z dyfuzorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
odgrzeję kotleta ;p Witajcie , mam pytanie, mam e82 bez m paka 09.2008 koncowka wiec polift, i własnie przymierzam się do założenia jej m pakiet przod i tyl, dzięki temu tematowi wiem co dokładnie jest potrzebne, ale nurtuje mnie jedna sprawa, czy halogeny można przełożyć z mojej bez m pakietowej? szukać wersji z samymi kratkami , bez atrap (ponieważ patrzyłęm aso drogie nie są) czy kompletu razem z halogenami (ponieważ te najtrudniej dostać a jak nie pasują z mojego zderzaka to nie bede się bawił) a może ktoś z forumowiczów ma i chce się pozbyć kompletnego zderzaka ?:D dodam że musi być pod PDC i spryskiwacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.