Skocz do zawartości

moduł/sterownik 6135919715902


rabex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomóżcie ludziska, poszukuję używanego i działającego modułu/sterownika do BMW E81 118i 143KM z 2009 : nr części : 6135919715902. Jak masz to pisz - chętnie kupię bo mi szyba się nie otwiera a latem to trochę kiepsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Myślisz że to przez FRM? Masz kakieś kody błędów?

Po drugie nie musisz szukać dokladnie takiego. To jest FRM2 NSW, wiec może być jakikolwiek FRM2 NSW lub FRM3 NSW. Bezpieczniejszy ten pierwszy, bo FRM3 potrafią paść od zaniku napięcia. Moduł i tak trzeba kodować po zakupie, bo prawdopodobnie nue wszystko będzie działać. Wszystko zależy od wyposażenia dawcy i twojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój padł jak padło podnoszenie okna (linka pękła i nawijala się na bloczek niszcząc go)po wymianie silnika i podnośnika okazało się że padł też ten sterownik (tak twierdzi mój mechanik) a że nie może go zdobyć (używki bo na nowy mnie nie stać) to poszukuję. Nie znam technicznej strony tego problemu, więc jak masz jakieś porady to proszę bardzo o ludzkie tłumaczenie (laik). Dziękuję z góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No nie mam jak ci wiecej pomóc, bo bez błędów będzie ciężko.

Szukaj FRM2 NSW lub moduł świateł NSW. Na olx masz jeden za 100zl, ale inne numery, na allegro identyczny za 150zł. Numery nie mają znaczenia, jak pisalem, bo i tak trzeba go zakodować.

https://allegro.pl/oferta/modul-swiatel-bmw-e81-nsw-pl2frm2-9197159-9322031609

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zapytam o te błędy. Na pewno moduł od świateł steruje też szybami bocznymi?

 

Tak, ale błędy są kluczowe. Według mnie sterownik jest sprawny i tylko wywalisz kasę. Kupiłeś używkę oryginalną, czy nowy zamiennik silnika? Nie spotkałem się, żeby od zerwanej linki padł moduł FRM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.