Skocz do zawartości

120d nie odpala. slychac prace automatu lecz nie kreci


Brzuzia88

Rekomendowane odpowiedzi

Zgasiłem auto pod sklepem. Już nie uruchomiłem. Auto reaguje na przycisk "start" .Po wcisnięciu start slychac jakiś przekaźnik który zaskakuje na 2 sekundy i się wyłącza . Automat jakby zaskakiwal ale nie kreci. wymienilem caly rozrusznik i nadal to samo. Akumlator nie jest pierwszej nowosci lecz nic nie pokazuje zeby byl rozladowany i na podlaczonym prostowniku ten sam problem wystepuje. Czy ktos ma moze jakis pomysl? jest moze jakis bezpiecznik ktory mogl sie spalic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo komputera znajduje sie przekaznik rozrusznika. czy jest mozliwosc zeby po spaleniu sie rozrusznika spalil sie ten przekaznik bo sprawdzalem dzis na krotko stary automat wyrzuca lecz nie kreci.


rozebralem ten przekaznik i jest caly czas zwarty i bardzo sie grzeje. czy przez to mogl spalic sie poprzedni rozrusznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na to wygląda.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem mase prosto z akumlatora i dalej nic. sprawdzalem bezpieczniki w schowku co sa. wszystkie ok. przewody sprawdzalem co do rozrusznika dochodza jest na nich przejscie. tak ze dostaje prad. po wymontowaniu rozrusznik kreci a gdy jest zamontowany to nie. probowalem tez zapasowym kluczykiem aby imobilajzer wyeliminowac i tez to samo. juz nie mam zadnego pomyslu. ma ktos jeszcze jakis pomysl???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Usterka raczej nie jest skomplikowana , ale nie wiemy jak sprawdzales rozrusznik ( gdzie podales napiecie )

Moźesz opisac jak to sprawdziles , a jesli zaleźy Ci na czasie usuniecia usterki to wyslij mi na PW swój nr tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgasiłem auto pod sklepem. Już nie uruchomiłem. Auto reaguje na przycisk "start" .Po wcisnięciu start slychac jakiś przekaźnik który zaskakuje na 2 sekundy i się wyłącza . Automat jakby zaskakiwal ale nie kreci. wymienilem caly rozrusznik i nadal to samo. Akumlator nie jest pierwszej nowosci lecz nic nie pokazuje zeby byl rozladowany i na podlaczonym prostowniku ten sam problem wystepuje. Czy ktos ma moze jakis pomysl? jest moze jakis bezpiecznik ktory mogl sie spalic??

 

auto oddalem do elektryka. problemy z dpfem jakies i z 3 swiecami. jak zrobi i odbiore auto to dam znac co i ile..... ale dzieki za checi jak cos to bede pisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.