Skocz do zawartości

F30 2012- wymiana zwykłych lamp na ringi i ogrzewane fotele


f30_black2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczka bmw f30, jak rozumiem, jednej z pierwszych i mniej doposażonych wersji z 2012 roku :)

Prosze Was o opinie, czy da sie bezproblemowo wymienic zwykle lampy przednie na te z ringami, po zakupie kompletu nowych lamp, jak np https://allegro.pl/oferta/lampy-przednie-bmw-f30-f31-angel-eyes-led-black-8840341386.

Drugie pytanie: czy możliwa jest zwyczajna wymiana foteli bez ogrzewania na te z opcja ogrzewaniem, wymieniając panel jednoczesnie? :)

Pytania pewnie malo ambitne, ale nie znam sie na tym kompletnie i wolalabym rzetelnej opinii. Dziekuje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Skoro jest to zamiennik podstawowych lamp halogenowych to powinno śmigać "plug and play". Musisz spytać sprzedawcy, powinien wiedzieć najlepiej. Nawiasem mówiąc, ciekaw jestem jak te lampy świecą w sensie świateł mijania. Wyglądają fajnie.


Fotele oczywiście można zamienić, tylko nie jestem pewny czy jest instalacja poprowadzona. O ile dobrze pamiętam, to panel klimy musisz mieć od wersji samochodu do 03/2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No tak, ale te tez są przecież halogenowe, dlatego byłem ciekaw czy dają radę, bo to w końcu Depo a nie Hella albo ZKW.

 

Jak dobrze poszukam, moze jakies zdjecia swiecenia znajde.

Faktycznie, nie jest to Hella/ZKW, natomiast swieca przyzwoicie, wzgledem standardowych swiatel halogenowych.

Xenon/LED to oczywiscie nie jest, ale subiektywnie jest lepiej... Subiektywnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Są to reflektory soczewkowe, więc można zamontować ledowe zamienniki żarówek H7 i wtedy naprawdę może to być ciekawa opcja. Jak będę miał jakieś F30 ze zwykłymi lampami halogenowymi, to może sprawdzę te Depo. Wyglądają naprawdę fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.