Skocz do zawartości

F30 lusterko zewnętrzne


kry2503

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam uszkodzone zewnętrzne lewe lusterko z elektryczną regulacją i podgrzewaniem, zakupiłem używane nawet w tym samym kolorze posiadające 6 pinów, pytanie czy będzie pasować, bo nie chce dwa razy rozbierać ? Dzięki i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ma 6 pinów ???? a ile ma zajętych , może .... 5...????...... ( 1 , 3 , 4 , 5 , 6 )

Po schemacie widzę ,że powinieneś mieć wolny pin nr. 2......

https://www.newtis.info/tisv2/a/en/f30-320d-lim/CSpPvAM9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za odpowiedzi, niestety lusterko już jest, czekam tylko aż mi przyjdą łopatki do zdejmowania tapicerki i wszystko się okaże, pozdro


Szarpnij koło głośnika wysokotonowego tapicerkę do siebie, jak wyskoczy z zaczepu to osłone głośnika (trójkąt) zdejmiesz bez problemu. Za nim masz 3 śruby i po temacie. 5 minut roboty. Nie trzeba targać tapicerki całych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lustereczko wymienione, niestety musiałem zdejmować tapicerkę, fartem okazało się na 6 pinów, ale oczywiście musiałem coś z....ać :mad2: chciałem podmienić samo lustro ze starego, bo było z tą kreską niwelującą martwe pole, no i franca nie chciała wyjść, aż w końcu pękła. Ale nic to, dziwne jest, że mam zbyt słabe wychylenie lustra na zewnątrz w stosunku do poprzedniego, jak wsiądzie ktoś wyższy i odsunie fotel to będzie problem bo jest na maxa. Oczywiście mowa o lewym lusterku kierowcy. Jakieś pomysły panowie? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra lustereczko wymienione, niestety musiałem zdejmować tapicerkę, fartem okazało się na 6 pinów, ale oczywiście musiałem coś z....ać :mad2: chciałem podmienić samo lustro ze starego, bo było z tą kreską niwelującą martwe pole, no i franca nie chciała wyjść, aż w końcu pękła. Ale nic to, dziwne jest, że mam zbyt słabe wychylenie lustra na zewnątrz w stosunku do poprzedniego, jak wsiądzie ktoś wyższy i odsunie fotel to będzie problem bo jest na maxa. Oczywiście mowa o lewym lusterku kierowcy. Jakieś pomysły panowie? pozdrawiam

 

kupiłeś lusterko z anglika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może to dziwne, ale nie ma tragedii, przy moim odsunięciu fotela widzę dobrze przy max odchylonym szkle, lusterko kupiłem za 200zł i w kolorze, wolę już takie niż poprzednie skręcone na dwa szpaksy, drgające i bez możliwości złożenia, trudno dałem ciała, ale jeszcze jedno pytanie, czy nie można przełożyć bebechówz z poprzedniego lusterka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Roznica nie jest w "bebechach". Nie rob siary, poszukaj tego co powinno byc. Ktos kiedys wezmie auto i uszkodzi inne bo tobie nie chcialo sie wydac pare stowek wiecej. Dales ciala, napraw to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.