Skocz do zawartości

Lampy Przednie pre LCI Xenon US


Rolek90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


od kilku dni mam problem, otóż...

jestem zmuszony wymienic prawy reflektor.


Opcje jakie posiada mój samochód to:

S522A Xenon Light

S524A Adaptive Headlights



nr prawej lampy (uszkodzonej- do wymiany): 63 11 7 259 554 (moduły w prawdzie świecą w powietrzu...na kablach ale maja połamane zaczepy, jeśli chciało by się przełożyć)

nr lewej lampy (cała-sprawna): 63 11 7 338 707


Podejrzewam, że już w stanach ktoś wymieniał lampę, stąd ta niezgodność numerów- pytanie którą.


i teraz... nie potrafie znaleść po nr części używanej lampy czy to pod jeden czy drugi numer.


Opcje są takie,

1. kupic 2 kompletne EU - 4500zł troche duzo. Sprawną US sprzedać

2. kupić dwie EU bez modułów i z lewej przełożyć, a do prawej dokupić (nie wiem czy to będzie działać, nie wiem w jaki sposób się one łączą kodują)

3. wymiana na Led- ale wyczytałem, że led bez adaptacji troszkę mniej daje światła niż xenon. Tylko tu drogo z kablami,kodowaniem. Z resztą ten xenon mi się bardziej podoba głównie dla okrągłych pełnych oczek LED(to juz chyba moj wiek:) )



Macie koledzy jakieś inne lepsze pomysły?

Bo już chciałbym złożyć samochód a tu taki flak... a tak na prawde 3 elementy do wymiany w tym2 blacharskie- kupiłem w ASO aby autko było oryginalne.




//edit. czy amerykańskie adaptive z moim przypadku oznacza w rozumieniu nomenklaturze EU Bi-xenon skrętny - czy to jeszcze cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.