Skocz do zawartości

F30 lusterka


lasica0013

Rekomendowane odpowiedzi

Jak auto z usa to tak jest. Pojedz do firmy co wymieniaja szyby to zrobia Ci normalne albo kup w aso oryginal ale nie po vinie tylko do wersji EU.

widziałeś ile kosztują wkłady lusterek w ASO ? :) na allegro może kupić wkłady po 30zł, oczywiście za tą cenę to bez fotochromu

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ludzie je wymieniają to najfajniejszy bajery zaraz po kamerze ;)

Przecież tym można pięknie parkować..

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co kto chce. Przeciez nikt nie karze kupowac oryginalu nowego. Opcji jest conajmniej kilka. To, ze aso za niektore czesci ceny ma astronomiczne to norma.

Radzisz komuś żeby kupił w ASO szkło za pół tauzena... ciekawy jestem, czy sam zrobiłbyś tak samo. :wink:

Idąc tym tropem to w każdym temacie możnaby odpisywać "jedź do ASO i kup/zrób" :roll:

Po co forum. Ehhh...

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podalem widelki mozliwosci zakupu. Od najtanszej do najdrozszej mozliwosci. I tak sie sklada, ze sam kupil bym w nowy oryginal bo nie uznaje druciarstwa. We wszystkich swoich samochodach wymieniam czesci na oryginały.

 

I pewnie jeszcze ze 200zł za wymianę wkładu zapłaciłeś w ASO. No bo jak ma być bez druciarstwa i profi to tylko ASO :D

Ja rozumiem że części mechaniczne lepiej kupić z oryginału ale bez przesady, za kawałek szkła zapłacić 500 zł to wywalenie pieniędzy w błoto. Tak ma marginesie to miałem w rękach taki zamiennik wkładu do F30 ze dwa tygodnie temu, zakładałem to znajomemu i nie było żadnej różnicy między zamiennikiem za 30zł a oryginałem za 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , sam kupowałem to wiem , w serwisie zawołali ok. 1500 za fotochrom, a kupiłem używkę na aukcji (jak nowa) za 250 :) , a jak szukałem to na aukcji można było kupić oryginał za około 500 , tak że w aso momentami przesadzają , za kawałek szkła tyle kasy :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.