Skocz do zawartości

F30 - kodowanie i potencjalna możliwość usunięcia


pierzu89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem w ostatnim czasie F30, podczas sprawdzenia przedzakupowego uzyskałem informację że podczas kodowania można usunąć poprzednie kodowanie (samochód jest z us, był kodowany pod kątem eu), temat wyszedł bodajże od usuwania błędów... czy coś takiego jest możliwe?

Nie wiem jak działa kodowanie w bmw, jednak wcześniej bawiłem się w swoim a4 b8 i chcąc zakodować jakąś poszczególną opcję kodowałem ją i tylko konkretnie ją w konkretnym module... więc jedyne co mogłem nadpisać to poprzednia wartość danej konfiguracji... Jak to działa w bmw? Zrzucana jest cała konfiguracja najpierw modułu i całościowo po modyfikacji wysyłana do modułu stąd szansa na nadpisanie innych rzeczy (hipoteza)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie właściwie dotyczyło ogólnie jak to wygląda, staram się powoli wgryźć w temat.

Nie wiem czy to dobry pomysł, czy też nie założyć nowego tematu... ale zapytam przy okazji o:

- zakodowanie włączenia opcji składania lusterek przy zamykaniu samochodu

- zmiana jednostki w ograniczniku prędkości z mil na km?

- jw dla ustawionej prędkości dla tempomatu, która jest wyświetlana na zegarach po ustawieniu


Nie dokopałem się do żadnego ciekawego wątku który posiadałby listę ciekawych opcji możliwych do włączenia / wyłączenia, chciałby się ktoś podzielić jakimś linkiem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.