Skocz do zawartości

Który serwis blacharsko-lakierniczy Aso Warszawa


Senor5150

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Który serwis blacharsko-lakierniczy Aso w Warszawie polecacie ?


Bawaria na Czerniakowskiej

Inchcape na Prymasa

Fus na ostrobramskiej


Naprawa z OC sprawcy

Zależy mi na czasie i jakości a nie jestem pewien które aso maja serwis na miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z OC sprawcy to polecam Honda Wyszomirski na Parowcowej. Cieszą się dobrą opinia i robią grube fury typu Lamborghini, Ferrari gdzie klienci są wymagający. Robiłem tam kiedyś auto, innej marki niż Honda i byłem bardzo zadowolony, a poleciło mi ich studio detailingowe (diamentowa ochrona lakieru - też renomowane).

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Który serwis blacharsko-lakierniczy Aso w Warszawie polecacie ?


Bawaria na Czerniakowskiej

Inchcape na Prymasa

Fus na ostrobramskiej


Naprawa z OC sprawcy

Zależy mi na czasie i jakości a nie jestem pewien które aso maja serwis na miejscu ?

 

Ja robiłem w Inchcape i nie jestem zadowolony. Drobna naprawa, a auto całe w kropkach lakieru bezbarwnego. Uszczelka drzwiowa tak założona, że kurtynę było widać... Obsługa miła, ale to za mało jak na ASO marki premium. Aha i po tygodniu u nich nie wiem, co zrobili z oponami, ale pojawiły się wibracje i nie dało się ich kół wyważyć :-( musiałem kupić 4 nowe opony - być może zbieg okoliczności? Ale 4 naraz? Dziwne...

Słyszałem od znajomego, który handluje samochodami (w tym BMW) że naprawy blacharskie najlepiej w Bawarii na Czerniakowskiej (ale to tylko po nim powtarzam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację

Udało mi się ustalić że Inchcape z Prymasa Tysiąclecia Nie posiadają własnej lakierni ani blacharni korzystają z serwisu zewnętrznego który nie cieszy się zbyt dobrą opinią


Wstawię do Fusa na Ostrobramską albo Super-Plus Podróżnicza 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.