Skocz do zawartości

Zdjęcie blokady f30 2.0d 163 km


EdekzKredek

Rekomendowane odpowiedzi

Auto zakupiłem ponad rok temu . Wersja flotowa z ograniczoną mocą z wiadomych przyczyn ( tańsze opłaty itd). Czy ktoś może posiada wiedzę na temat czy tuner jest w stanie " zdjąć " blokadę i otrzymam wtedy seryjne 184 KM ? Auto i tak jak na 163 KM zbiera się niesamowicie i nie chce go chipowac do 200 lub więcej koni. Może ktoś już przerabial ten temat.. aha i jeszcze ( gdyby to nawet się udało) jak wpływa " zdjęcie ograniczenia " na emisję spalin . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wgranie softu od wersji 183km i potem podnosić moc, ja u siebie zrobiłem taki zabieg i auto jeździ jak wściekłe :P

U mnie było tak samo.

Update softu w ASO a później program.

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno wrocilem od tunera , który stwierdził że to nie jest takie "Hop siup" . Nie wystarczy "ściągnąć " blokady i auto będzie miało 184km :roll: teraz nie wiem nie kłamie żeby mnie naciągnąć na koszta :nienie: szedłem w zaparte twierdząc ,że przecież to ten sam silnik tylko z innym oprogramowaniem i powtarzałem mu wszystko to co tutaj się dowiedziałem. On powiedział mi , że nie wszystko co piszą w Internecie jest prawda :mrgreen: Ale jak przyjadę to jest w stanie zrobić mi to za tysiaka :mad2: . Czy aso po okresie gwarancyjnym wgra mi oprogramowanie 184 konne bez zadnych problemow ?


alb3rt: ten tekst był do innego forumowicza :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aso po okresie gwarancyjnym wgra mi oprogramowanie 184 konne bez zadnych problemow ?

Za opłatą bez problemów. :wink:

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie ED, miałem kiedyś E91 z kagańcem na 163 KM i nie udało się tego zdjąć za pomocą zwykłego kodowania. Skończyło się programem na ~200 KM, polecam taki zabieg :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeszcze w temacie ED, miałem kiedyś E91 z kagańcem na 163 KM i nie udało się tego zdjąć za pomocą zwykłego kodowania. Skończyło się programem na ~200 KM, polecam taki zabieg :)

 

Nikt tu nie pisał, że można za pomocą zwykłego kodowania. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem. Trzeba programować sterownik, ale jest to dużo tańsze niż zabieg u tunera. Ten sam patent można zrobić w 518d i 316d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.