Skocz do zawartości

Czy BMW aktualizuje jeszcze navi w F30?


Autko78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem posiadaczem 330i z 2016 z navi (navi ta mniejsza chyba biznes) wykupiona do konca marca 2019. Ostatnio chcialem sciagnac nowy update, a tam pokazuje mi dostepna mape 2018/1. Zadzwonilem do BMW, ze cos nie halo, a Pan uprzejmie stwierdzil, ze do mojego auta ostatnia aktualna wersja mapy to wlasnie 2018/1. Czy wszyscy tak maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widocznie nie odbywa się to cyklicznie ,tylko indywidualnie w zależności od potrzeb, raz częściej raz rzadziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja ma auto za 2017 roku i wgrywam wszystkie. Były 2018/1, 2018/2, 2018/3 i 2018/4. Na 2019 jeszcze nie było.

 


Na pewno nie masz map Route, o których mowa w temacie. One wychodzą raz albo dwa razy do roku. W 2018 roku była tylko jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma auto za 2017 roku i wgrywam wszystkie. Były 2018/1, 2018/2, 2018/3 i 2018/4. Na 2019 jeszcze nie było.

 


Na pewno nie masz map Route, o których mowa w temacie. One wychodzą raz albo dwa razy do roku. W 2018 roku była tylko jedna.

 

No to jakie niby te mapy ma? Czy F30 2017 rozni sie czyms od 2016? Nie kumam tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW Professonial z RTTI (korki) jest bardzo dobre - najlepsze jakie używałem z wbudowanych w samochodzie. Ale Google Maps i tak jest lepsze... szkoda, że BMW traktuje Polskę jak kraj trzeciego świata i nie chce odblokować Apple Car Play który jest w aucie... :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W F34 które odbierałem w 09/2018 mam nawigację business, zaktualizowałem w 10/2018 na Road Map Europe Way 2019-1 z BMWDownloadManager, a w F31 mam profesional i wciąż nie ma dostępnej aktualizacji Road Map Europe Evo z 2019 (ostatnia to 2018-4)
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pobrać program BMWDownloadManager I z jego pomocą załadować program na pendriva a następnie z pendriva przez usb w aucie.
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego w tym programie?

Masz Connected Drive, masz w Connected Drive zapisane swoje auto, program pobiera mapę DO TEGO auta, kopiujesz na pen-drive i do auta! Po co to robić inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko to tak brzmi, jakbyś odwodził od najprostszej metody.

Pytanie wątku jest "Czy BMW aktualizuje jeszcze navi w F30?", a więc dotyczy, tak rozumiem, aktualizacji oferowanej przez BMW, a nie przez "inne źródła" :D

Ale oczywiście wskazanie innych wątków jest jak najbardziej słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy tego nie koduje sie czasem w innej opcji.

Juz dokładnie nie pamietam.

Ale u mnie ustawiłem że w ECO PRO jest zawsze włączony start stop, a na pozostałych trybach zawsze wyłaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.