Skocz do zawartości

Akcja serwisowa -przekładnia kierownicy


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzali nie egr a jego chłodnice. Jak jest dużo nagaru na żeberkach chłodnicy lub jest mokra w środku to ja wymieniają. Czas oczekiwania na nowa-nieznany, może być miesiąc a może być pół roku. Straszna lipa, ze robią akcje a nie zapewniają części tylko zamawiają na bieżąco i trzeba czekać.

 

W Frank-Cars Częstochowa czekają od listopada na części i nie wiadomo kiedy będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Frank-Cars Częstochowa czekają od listopada na części i nie wiadomo kiedy będzie.

 

W M-Cars w Krakowie powiedzieli, że będą mieli Lutym. I zasugerowali by sprawdzać poziom płynu chłodniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I zasugerowali by sprawdzać poziom płynu chłodniczego.

Rozumiem, że serwis zasugerował to w odniesieniu do problemów z przekładnią :twisted:

 

W wątek jest wmieszana akcja z EGRem, u mnie nie ma akcji z przekładnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis dzwonilem i mi powiedzieli ze mojej nie obejmuje narazie akcja serwisowa ale zeby sprawdzac co jakis czas bo systematycznie dokladaja kolejne partie samochodow do sprawdzenia.Jeszcze uslyszalem ze moja moze nie zalapac sie bo mam xdrive i tu pytanie czy w xdrive jest inna przekladnia lub jej mocowanie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jestem już po akcji. Wymieniona cała przekładnia, cała operacja trwała jakieś 5 godzin w serwisie Dobrzański w Krakowie. Wszystko poszło szybko i sprawnie, miła obsługa, auto umyte i odkurzone :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj samochod nie lapal sie na akcje serwisowa. Ale jak zglosilem sie przy okazji bo cos postukiwalo... okazalo sie, ze nie moga mi wydac samochodu bo musza wymienic przekladnie... no i wymienili pomimo, ze akcja mnie nie obejmowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefonowałem do centrali i jest akcja na chłodniczkę EGR. O przekładni nic nie wspominali. Bmw F31 325d, 30.04.2014r

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefonowałem do centrali i jest akcja na chłodniczkę EGR. O przekładni nic nie wspominali. Bmw F31 325d, 30.04.2014r

 

Na EGR byłem dwa razy. W zeszłym roku aktualizacja sortu, a w Piątek stwierdzili, że w mojej wszystko mieści się w normach i nic nie będą robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens tracić czas? Znając moje szczęście, to pewnie popatrzą, nic nie znajdą i nie wymienią.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już też jestem po wymianie przekładni.

Był mega problem z zakodowaniem nowej przekładni ponieważ mam zrobione kilka modyfikacji ( licznik, skrzynia ) ASO chciało podnieść wszystkie steroniki do oryginału i zakodować przekładnie, oczywiśćie wiązało by się to z utratą wszystkich kodować, łącznie z programem silnika. Generanie na mieście koduje się tą przekładnie w 5 minut ale ASO żeby rozliczyć akcje serwisową musi mieć to zrobione u siebie.

Powiedziełem że się nie zgadzam i proszę o włożnie starej przekładni, nagle okazało się że można auto zdalnie podłączyć do niemiec i helmuty ogarnęły przekładnie zdalnie :cool2:

Całość zakończyła się wiec sukcesem w postaci nowej przekładni i nie ruszonych kodowań.

989ad3161c8b0c9amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Byłem wczoraj w ASO bo wymieniałem lampy na LCI i nik mi nic nie powiedział o jakis akcjach serwisowych - moze kolo ma to w dupie i nic sam z siebie nie mówi

Mam pytanko jezeli BMW ogłasza akcje serwisowa to kto za to płaci np wymiana przekładnie itd. bo nie kumam tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Byłem wczoraj w ASO bo wymieniałem lampy na LCI i nik mi nic nie powiedział o jakis akcjach serwisowych - moze kolo ma to w dupie i nic sam z siebie nie mówi

Mam pytanko jezeli BMW ogłasza akcje serwisowa to kto za to płaci np wymiana przekładnie itd. bo nie kumam tego

płaci BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonuj do centrali bmw, mi powiedzieli o akcji na EGR.

Zrobiłem kiedyś rejestrację na stronie www odnośnie akcji serwisowej na moje auto i tu zero odzewu i informacji od wielu miesięcy. Chyba zależy im na jak najmniejszej frekwencji, bo skoro ich klient zostawia im wszystkie swoje dane i mają możliwość kontakt, to dlaczego z tego nie korzystają?

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.