Skocz do zawartości

Zmiana zderzaków na M Pakiet


eleventh

Rekomendowane odpowiedzi

Pasują plug & play na normalne wtyczki i mocowania, jedynie kodowanie żeby nie mrugały (jak jeszcze nie masz to od razu kup bimmercode + wtyczkę).

 

Randall, w halogenach mam doświetlanie zakrętów i przeciwgłowe.

Jak rozumiem po przekładce na led będą mrugać i trzeba je zakodować.

Można to zrobić przez Bimmercode?

Jeśli tak to podpowiedz pls w którym miejscu bo nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Trochę czasu minęło może znajdzie się ktoś to kupił zderzak na Allegro od @mhmtuning

Za 650zł można wyrwać zderzak przedni wraz ze wszystkimi plastykami do montażu.

Pytałem sprzedającego i mówi ze zderzak jest dobrze spasowany i wszystko wyglada ok.

Może ktoś ma info na ten temat

Link:

https://allegro.pl/oferta/zderzak-przod-sport-bmw-3-f30-f31-2011-18-m-pakiet-7860622955

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich, mój pierwszy post na tym forum bo rozpoczynam przygodę z BMW. Zakupiłem F31 i koniecznie chce założyć zderzaki od Mpakietu do mojego kombiaka. Chce kupić na allegro używane ori kompletne z kratkami. Tylko pytanie do tych co przerabiali temat lub go ogarniają: co oprócz kompletnych zderzaków będzie mi potrzebne do montażu?? Wiadomo śruby itd chciałbym wykorzystać istniejące. Czy to będzie pasowało p&p?

Proszę o pomoc w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To nie tylko same zderzaki, tylne ślizgi są inne. Z przodu prowadnice powietrza, dolne części nadkoli, do tego masa wkrętów i nitów rozprężnych, adapter pod płytę silnika i parę innych.

Same zderzaki niestety to zbyt mało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko same zderzaki, tylne ślizgi są inne. Z przodu prowadnice powietrza, dolne części nadkoli, do tego masa wkrętów i nitów rozprężnych, adapter pod płytę silnika i parę innych.

Same zderzaki niestety to zbyt mało :D

Ślizów nie trzeba wymieniać ani z przodu ani z tyłu., jeśli mamy kompletny zderzak przedni to trzeba dokupić tylko trzy kanały powietrza. Prosta robota, 4h na pierwszy raz i po temacie.

Generalnie jak masz mgliste pojęcie to szukaj kompletnego zderzaka, ja kupiłem samą skorupę i musiałem się trochu podoktoryzować nad tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze i maja ale pasuje wszystko bez wymiany wiec kupowanie ich to wywalenie PLNów w piach.

Jakby kto bardzo chciał to mam te ślizgi pod mpakiet, kupiłem przed wymianą zderzaka bo ludzie właśnie pisali że trzeba je wymienić.

Jeszcze przypomiało mi się że trzeba kupić tylne wzmocnienie zderzaka pod mpakiet. Można od bidy przyciąć boszką to co jest w zwykłym zderzaku ale wzmocnienie mpakietowe kosztuje chyba 170zł więc nie warto robić rzeźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc w temacie. Powoli zaczynam ogarniać co mi potrzeba, jednak jeszcze wiele nie wiem...


Chciałem na przód kupić ori skorupę i resztę gratów przełożyć z tego kompletu: https://allegro.pl/oferta/zderzak-przod-sport-bmw-3-f30-f31-2011-18-m-pakiet-7797324712

Ktoś może kupował ten zestaw i pasuje do ori zderzaka?? Dzwoniłem co prawda do sprzedawcy ale po wielu próbach mi sie nie udało, ale mimo wszystko wole Was zapytać bo może mieliście styczność z "mhmtuning"?


Skoro kolego l.e.s.t.e.r mówisz że tylko te kanały powietrza potrzebne to może poszukam ori kompletnego zderzaka i osobno w ASO dokupię te 3 plastiki. :think:

Na tył tylko wzmocnienie od mpakietu potrzebne czyli coś takiego? https://allegro.pl/oferta/bmw-f30-f31-m-pakiet-belka-zderzaka-tyl-mocowani-7810388896

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc w temacie. Powoli zaczynam ogarniać co mi potrzeba, jednak jeszcze wiele nie wiem...


Chciałem na przód kupić ori skorupę i resztę gratów przełożyć z tego kompletu: https://allegro.pl/oferta/zderzak-przod-sport-bmw-3-f30-f31-2011-18-m-pakiet-7797324712

Ktoś może kupował ten zestaw i pasuje do ori zderzaka?? Dzwoniłem co prawda do sprzedawcy ale po wielu próbach mi sie nie udało, ale mimo wszystko wole Was zapytać bo może mieliście styczność z "mhmtuning"?


Skoro kolego l.e.s.t.e.r mówisz że tylko te kanały powietrza potrzebne to może poszukam ori kompletnego zderzaka i osobno w ASO dokupię te 3 plastiki. :think:

Na tył tylko wzmocnienie od mpakietu potrzebne czyli coś takiego? https://allegro.pl/oferta/bmw-f30-f31-m-pakiet-belka-zderzaka-tyl-mocowani-7810388896

 


Musisz się liczyć z tym, że jak kupisz zamiennik (1 link) to nie do końca wszystko może pasować - szczeliny, mocowania itd itd. Być może trzeba będzie trochę poczarować żeby wszystko spasować idealnie, ale na pewno dużo taniej wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.