Skocz do zawartości

Polecane ASO


aleksanderg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów. Możecie mi polecić sprawdzone ASO na Śląsku w obrębie Katowic, Mikołowa, Bielska-Białej ?

Dobija mi przebieg do 5 000 km i chcę zrobić pierwszą wymianę oleju w F30 2.0i.

Olej i filtry planuję zakupić sam, ale zastanawiam się czy wymiany nie zrobić w ASO, żeby w razie czego nie było problemów z gwarancją.

Orientujecie się jaki olej jest wlewany przez ASO i gdzie najlepiej kupić taki olej i filtry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Może jednak ktoś poleci jakieś ASO ? W końcu i tak po 30 000 km, muszę pojechać na przegląd.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 



:shock: olej co 30 tys km wymieniasz ? co Ty z marsa jestes , czy nie poinformowany ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak przeczytasz mojego pierwszego posta, to jasno wynika z niego, że chcę wymienić po 5 000 km. Na darmowy serwis do ASO pojadę jak będę miał zrobione 30 000 km. To już będzie po dwóch wymianach. Przecież nie będę odpuszczał darmowego serwisu, ale chcę wiedzieć do którego ASO najlepiej podjechać. Teraz prosiłem o info gdzie kupić oryginalne materiały tj. olej i filtry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 5k wymieniłem olej w BB Sikora, profeska obsługa.

Mechanikiem nie jestem to nie stwierdzę jak bardzo fachowo się to odbyło ale z tego co wiem to przy samym serwisie olejowym ciężko jest coś skaszanić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem swoich części ani oleju, po prostu umówiłem się na serwis olejowy i im zaufałem, olej nie wiem jaki, mogę sprawdzić później na fakturze o ile to w ogóle napisali. Ok 800zł brutto w przypadku f30 330i.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozumiem ze macie zaufanie do ASO ale przy wymianie oleju w niezaleznym serwisie mozna duzo zaoszczedzic, a ryzyko ze cos spiernicza praktycznie zadne. U mnie wymiana oleju w 330d wychodzi niecale 300zl. Olej Motul X-clean+ 8100 6l okolice 185zl, filtr Mann 40zl i wymiana 50zl.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam serdecznie. Ponawiam pytanie o zaufane ASO na Śląsku. Zbliża mi się termin bezpłatnego serwisu olejowego i chcę mieć gwarancję, że mi ten olej wymienią..., bo dużo różnych rzeczy nasłuchałem się o ASO.

Macie może wiedzę, co jeszcze musi być wymienione przy pierwszym serwisie przy przebiegu ok. 28 000 km ?

Oczywiście olej już wymieniałem w własnym zakresie dwa razy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam serdecznie. Ponawiam pytanie o zaufane ASO na Śląsku. Zbliża mi się termin bezpłatnego serwisu olejowego i chcę mieć gwarancję, że mi ten olej wymienią..., bo dużo różnych rzeczy nasłuchałem się o ASO.

Macie może wiedzę, co jeszcze musi być wymienione przy pierwszym serwisie przy przebiegu ok. 28 000 km ?

Oczywiście olej już wymieniałem w własnym zakresie dwa razy.

Pozdrawiam

Ja polecam BMW Sikora Bielsko Biała, chociaż w Mikołowie też byłem. Od kilku ładnych lat tam jeżdżę na serwis i nie narzekam. W sklepie bardzo dużo rzeczy kupuję tuningowych, gadżetów BMW, jak i części (np. do E30 cabrio) i też się nie sparzyłem. W sumie auta też u nich kupuję, tyle, że nie fabrycznie nowe pod zamówienie :wink:

To nie jest reklama, pytasz się, to ich polecam.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.