Skocz do zawartości

Wymiana lustra wewnetrznego na LCD


Slepy10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko

czy jest mozliwa wymiana samemu lustra wewnetrznego na lustro fotochromowe LED ,czy mozna takie lustro zamontowac do kazdej F30 i wszystko bedzie ok ma ktoś moze jakies foty jak sie do tego zabrać tak aby nie połamać plastików ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko

czy jest mozliwa wymiana samemu lustra wewnetrznego na lustro fotochromowe LED ,czy mozna takie lustro zamontowac do kazdej F30 i wszystko bedzie ok ma ktoś moze jakies foty jak sie do tego zabrać tak aby nie połamać plastików ,

 

 

Poszukaj w dziale E9x...

Z tego co kojarzę tam wystarczyło wymienić lusterko na fotochrom, podpiąć +/-

W F3x powinno być tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak oczywiście chodziło mi o fotochrom , co to znaczy kodujesz -potrzebuje do tego kompa czy koduje z panelu samochodu , jeszcze jedno pytanko jak wyglada sprawa takiego lustra z kamera które rozpoznaje znaki , chodzi mi o to czy kamerka bedzie działac kazdej f 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak oczywiście chodziło mi o fotochrom , co to znaczy kodujesz -potrzebuje do tego kompa czy koduje z panelu samochodu , jeszcze jedno pytanko jak wyglada sprawa takiego lustra z kamera które rozpoznaje znaki , chodzi mi o to czy kamerka bedzie działac kazdej f 30

 

Kodujesz - podpinasz pod komputer, ponieważ musisz dopisać opcje w komputerze auta.

Kamera, o którą pytasz to KFAS, teoria mówi że doposażysz w nią każdą F-kę. Pytanie czy masz taki budżet?! Poczytaj, było kilka tematów np. tu na formum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co to jest wewnętrzne LED ?

Jak to wygląda ?

 

 

Nie ma czegoś takiego jak lusterka LED... pewnie chodziło koledze o przyciemniane lusterka - fotochromy??

No to nieźle !

 

Post roku.

 

Przepraszam ale... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

znalazłem takie lustro z kamerka za ok 650 zł i chetnie bym takie kupił wiedzac ze bedzie działac ok i pokazywac znaki na desce

 

 

To może sprecyzuj na przyszłość, że chcesz zamontować lusterko nie OEM.

Pewnie pomoże Ci z tym lusterkiem firmy trzeciej, co znalazłeś każdy ogarnięty elektryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

rozwazam dwie opcje lusterko z kamera ale nigdzie nie moge znalezc informacji czy bedzie smigac wmojej F30 - koszt lustra ok 650zł

druga opcja lustro fotochrom - i tu kolega pisze ze po zamontowaniu trzeba je zaprogramowac

co wy o tym sadzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.