Skocz do zawartości

Dorabianie kluczyka F30


mua123

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie ryzykował z dorabianiem kluczyka poza aso.

Przerabiałem podobną sytuację i też myślałem, żeby zrobić to poza aso. Koszty nie dużo mniejsze, a tu masz gwarancję, że nikt Ci nie skopiuje klucza i że auto sobie kiedyś nie odjedzie bez Ciebie :wink:

W aso podajesz vin i dowód rejestracyjny i masz za dwa dni u siebie. Każde Bmw ma chyba 6 kluczy przypisanych do Vin. Ja zapłaciłem ok. 1200 zł. Z tym, że do e90. Ale różnica nie powinna być duża, wiec popytaj w innych aso.

Aaa i koniecznie wykoduj zagubiony kluczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to dajcie znać jak ktoś na dolnośląskim zna magika, który mi to odczaruje.

 

I jak ktoś zna sposób na w miarę tanie dorobienie pilota to też będę wdzięczny bo w ASO zawołali 1200zł za kluczyk i 300zł za zakodowanie. Nie chciałbym mieć problemów z AC przez to, że mam 1 kluczyk aktualnie. Zresztą dzisiaj zadzwonię i zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Ale najpierw upewnij się, czy AC to obejmuje. Ukradziony w czasie włamania zapasowy kluczyk oraz oczywiście zgłoszony na policję, ubezpieczyciel odmówił pokrycia kosztów. W ramach ciekawostki podam koszt nie BMW. W ASO Skody, w najnowszym służbowym Superbie Sportline 280 km 4x4, wykasowanie starego kluczyka, dwa nowe kluczyki plus nowa wkładka zamka drzwi kierowcy (Skoda miała dostęp komfortowy), koszt całkowity 1200 zł brutto (stary kluczyk i starą wkładkę zamka otrzymałem na pamiątkę).
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.