Skocz do zawartości

f30 dublowanie stacji radiowych 13r


bind2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam Nawi Pro, duży LCD, i denerwuje mnie dublowanie stacji radiowych, niektóre stacje są tylko zdublowane, inne zaś po 5-6 takich samych, nieisotne czy to RMF czy RadioZet każda stacja jest X wyświetlona na liście, można temu jakoś zaradzić :D? Strasznie jest to irytujące, żeby wybrać inną. W BMW E90 nie miałem takiego problemu, każda stajaca była tylko raz wyświetlona:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli chodzi o mnie to w e63 lci z cic auto z usa mam w dostępnych stacjach radiowych np 3 razy pod rząd radio zet potem 2 razy rmf itd przy przerzucaniu z kierownicy zmienia normalnie stacje a z pokrętła dodatkowo głupieje na tych dublach. Można zaprogramować stację i problemu nie ma ale w trasie jest to upierdliwe. Kilka rzeczy przekodowałem z usa np połówkowe fale ale tutaj nie mam pomysłu co jeszcze zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie pamiętam teraz co z tym trzeba było zrobić. Musiałbym się podłączyć I spojrzeć. Kiedyś w F10 z USA miałem ten problem I chyba w jakimś F30 ale teraz nie pamiętam co było nie tak. Ręcznie nawigację przestawiałeś na EU I PL?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze

Jak pisalem wyzej. Pamietam problem, ale nie pamietam jak go rozwiazywalem. Pojawial sie on tylko przy konwersji recznej.


Zrob po prostu prawidlowa konwersje. Zmien klucz kodowy na odpowiednik Twojego auta ale europejski, na liscie wyposazenia zmien zamiast 853 -> 8A1, wywal 645 i 655, zamiast 697 -> 698. Potem przekoduj normalnie po VIN i powinno byc ok wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.