Skocz do zawartości

Akcja serwisowa EGR


4rtur

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem dzisiaj umówić się na wymianę kół w ASO i Pani z serwisu poinformowała mnie, że jest akcja serwisowa: aktualizacji sterownika i możliwa wymiany EGRa? Ktoś coś wie na ten temat? Edytowane przez 4rtur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie już po. Dowiedziałem się tyle, że aktualizują sterownik i wtedy wiadomo czy EGR do wymiany czy nie. U mnie został.

 

Przy okazji skasowali mi cała pamięć przycisków szybkiego dostępu (1-9), ustawienia dźwięku etc, co mnie troszkę zdziwiło. Czy przy aktualizacji nie można tego jakoś uniknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja lub wymiana EGR który odpowiada za recyrkulacje spalin po niedawnej aferze z VW - ciekawe.

U mnie EGR byl wymieniany 2 late temu z powodu nieszczelności na laczenu z blokiem silnika, po 2 latach widzę ze problem dalej jest.

 

 

Otrzymałem tel z BMW. Brak akcji serwisowej dla mojego 320ED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W jakich latach produkcji EGR-y nadawają się do wymiany? ja mam F31 318d / 01/2013

 

A dzwoniłeś do ASO się zapytać? Chyba jako podasz VIN to ci powiedzą czy się łapiesz na akcje serwisowa czy nie.

Edytowane przez 4rtur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem po akcji serwisowej. W przypadku EGR z "okresu zmian" Zawór nie jest wymieniany... I mój też nie został wymieniony... Straciłem soft z chiptuninigu i muszę jechać na poprawkę ale to było oczywiste...

 

U mnie były objawy takie jak: dławienie, dziwne redukcje, spadki obrotów czkawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

ja w F46 218d update softu we wrzesniu a w listopadzie na lawecie do serwisu bo zdechl I kolejny update softu, spalanie w ciagu 2 tyg do 10l podskoczylo I zamulal strasznie, na pocztku grudnia nowy egr zamontowali, jak narazie wszystko ok.

I przy okazji udalo im sie wylaczyc klakson (nie trabi 2 razy) jak zamykam z pilota przy wlaczonym silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Panie i Panowie,

Okazuje się że akcja serwisowa została rozszerzona - wczoraj dowiedziałem się że u mnie też jest akcja zmiany oprogramowania choć parę miesięcy wcześniej nie byłem na liście...

 

Send with handy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

czy ktoś może sprawdzic po VIN WBA3E11020P657812 jak wyglad sytuacji z akcja serwisowa dla mojego modelu . Z góry dziekuje za info , jeszcze jedno pytanko czy za taka akcje serwisowa sie płaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak to znaczy ze dla mojej F30 jest akcja serwisowa czy Tak oznacza ze serwis udzieli mi info co do kosztów .

Pytam czy jak jest akcja serwisowa wymiany EGR to za to sie płaci czy koszt sa po stronie serwisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad2: :mad2: :mad2:

 

A skąd mamy niby wiedzieć?

 

To czy Twoje auto podlega akcji serwisowej zależy od BMW i jego wytycznych. Musisz zadzwonić do serwisu podać VIN i miła Pani powie Ci czy auto ma jakaś akcje serwisową, możesz zasugerować w rozmowie problem z EGR. "Co do zasady" w przypadku akcji serwisowych nie ponosisz kosztów, chyba że akcja została zakończona. Oto też możesz zapytać podczas rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.