Skocz do zawartości

M-Pakiet do F31


Quash

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

l.e.s.t.e.r będziesz sam składał?

Jak już wszystko skompletujesz, poskładasz to czekam na podsumowanie bo jestem bardzo ciekaw efektu. :wink:

Jak skończysz daj proszę znać ile kosztowało Cię to ostatecznie czasu, pieniędzy, pracy i nerwów. :wink:

 


Czeakam cały czas na zderzaki które są u lakiernika, niby może pod koniec tygodnia będą ale chłop ma dużo roboty więc się okażę jak to będzie.

Progi i zderzak tył założę chyba sam :) bo to wydaje się proste. Zderzak przód zobaczę po zderzaku tylnim czy się za to wogóle brać :)

Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu ogarnę temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
tylko jaki sens kupować taki zestaw jak ori na używkach + części z ASO wychodzi praktycznie tyle samo. To by była spoko opcja jeśli cena tego byłaby koło 2000zł.

 


l.e.s.t.e.r A możesz zdradzić ile ta przekładka Cię kosztowała? (zderzaki + graty + lakierowanie + montaż)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jaki sens kupować taki zestaw jak ori na używkach + części z ASO wychodzi praktycznie tyle samo. To by była spoko opcja jeśli cena tego byłaby koło 2000zł.

 


l.e.s.t.e.r A możesz zdradzić ile ta przekładka Cię kosztowała? (zderzaki + graty + lakierowanie + montaż)

 

Graty 3700, malowanie 1400.

Przy czym ta cena za graty to już z pakietem mperformance

Dzisiaj udało mi się przełożyć progi i tylni zderzak, 2 godziny roboty a robiłem to pierwszy raz. Prosta robota, nie trzeba podnośnika, nawet kół nie trzeba ściągać.

b67e92d1023b0ac6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty 3700, malowanie 1400.

Przy czym ta cena za graty to już z pakietem mperformance

Dzisiaj udało mi się przełożyć progi i tylni zderzak, 2 godziny roboty a robiłem to pierwszy raz. Prosta robota, nie trzeba podnośnika, nawet kół nie trzeba ściągać.

b67e92d1023b0ac6.jpg

 

Lux :-)

OT

Kolego opowiedz mi o lampach tył, zadowolony jesteś? Pasowały P&P?

Felgi jakie siedzą? 19? Jakie wymiary? Bo zastanawiam się nad większymi.

bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty 3700, malowanie 1400.

Przy czym ta cena za graty to już z pakietem mperformance

Dzisiaj udało mi się przełożyć progi i tylni zderzak, 2 godziny roboty a robiłem to pierwszy raz. Prosta robota, nie trzeba podnośnika, nawet kół nie trzeba ściągać.

b67e92d1023b0ac6.jpg

 

Lux :-)

OT

Kolego opowiedz mi o lampach tył, zadowolony jesteś? Pasowały P&P?

Felgi jakie siedzą? 19? Jakie wymiary? Bo zastanawiam się nad większymi.

 

lampy gabarytowo pasują p&P ale to są lampy z lift a ja mam 2014 rok. Więc trzeba jakiś przewód dorezać i kodowanie zrobić.

Felgi są 20 cali

BMW LA WHEEL STAR SPOKE 660 20

Przód 8JX20 ET:36

Tył 8,5JX20 ET:47

Dołożone są dystanse po 12mm. Jutro przyjeżdżają 15mm zobaczymy czy siądzie równo z nadkolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opony na nich masz? No i jak ci się na tym jeździ?

 

2x 225/35r20 + 2x 255/30r20 opony są bez RF więc jeździ się spoko. Na pewno chory temat to zawieszenie z mpakietu i opony 20cali z RF.

To jest wszystko homologowane do F30, więc w razie "W" ubezpieczyciel nie będzie się mógł przyczepić że koła nie ten teges...

Na tych moich kołach jest większy komfort niż u znajomego z mpakietowym zawieszeniem i kołami 19 z oponami RF (porażka na nasze drogi :duh: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mpakietowe zawieszenie?

Nie tniesz opon na dziurach?


Ja jeżdżę na takich oponach tylko RF + zawias mpakiet i ciekaw jestem jaka jest różnica vs zwykła opona.

Ja mam eibach sprężyny wsadzone i narazie przejechałem może z 10000km na takim zestawie, opony są w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ogarnąłem przód. Jest trochę z tym zabawy zwłaszcza kiedy kupujemy goły zderzak i trzeba wszystko przełożyć.

Zeszło z 3.5h, nie trzeba auta podnosić, kół też nie ściągałem, aczkolwiek zostało mi 5 mocowań zderzak do osłony dolnej które wymagają podniesienia auta żeby to założyć ( za nisko z przodu, nie da się ręki wsadzić i niewiele widać )

377f5007758efaa0.jpg


f6a19324f3df272f.jpg


79c2d16b49ecc39b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
M pakiet dokładnie w każdej wersji robi mega robotę, niezależnie od rocznika i modelu auta. I tak jet również i w twoim przypadku.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M-Pakiet robi robotę, teraz bandyta! :twisted:

 

Też jestem bardzo zadowolony, tylko ta dokładka z przodu mperformance jest strasznie nisko. Długo to chyba nie pożyje w całości.

 

Urwiesz raz to później będziesz uważać na nią, tak było w moim przypadku :lol: :mrgreen: a warto, żeby tam została bo robi robotę mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka na i postawiona.

NIemniej, widze, ze M-Pak w czarnym aucie z tylu nie wyglada tak dobrze, jak przy innych kolorach - nie widac tak bardzo kontrastu z dyfuzorem.

Ale ale... jest pytanie:

W wydechu z 335/340i jest klapka, ktorej o ile sie orientuje nie ma w 320d przed liftem. Jak sobie z tym poradziles?

Jezdzisz z otwarta? Zamknieta? Jakies sterowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka na i postawiona.

NIemniej, widze, ze M-Pak w czarnym aucie z tylu nie wyglada tak dobrze, jak przy innych kolorach - nie widac tak bardzo kontrastu z dyfuzorem.

Ale ale... jest pytanie:

W wydechu z 335/340i jest klapka, ktorej o ile sie orientuje nie ma w 320d przed liftem. Jak sobie z tym poradziles?

Jezdzisz z otwarta? Zamknieta? Jakies sterowanie?

 

Otwierasz na stałe, mały spaw dla pewności i po temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.