Skocz do zawartości

Zegary LED 6WB do f30


kalistopl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Czerwona kropka się nie pojawi jeżeli przebieg auta będzie większy niż "nowego-używanego" licznika 6wb.

czerwona kropka zawsze sie pojawi niezaleznie od przebiegu jesli zegary nie maja skasowanego vinu z poprzedniego auta ta czerwona kropka jest wlasnie wskaznikiem VIN ze licznik nie pochodzi z tego samochodu a przebieg zawsze sie zczyta z sterownikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tez przymierzam sie do wrzucenia 6WB do mojej F31. Aktualnie nie mam Head Up Display ale w przyszlosci nie wykluczam takiej grubej roboty z retrofitem. Czy moge teraz kupic nowe zegary 6WB z opcja pod HUD ale na poczatku zakodowac je jak auto nie ma HUD? Czy musze kupic 6WB bez HUD?

Dzieki

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Możesz kupić zegary z headup i zakodować/programować do auta bez haedupa. Jak doposażysz w wyświetlacz przyzierny to wtedy zakodujesz ponownie z nową opcją.

Retrofit w wyświetlacz hud wiąże się ze zmianą kokpitu, czujnika zmierzchu i ewentualnie szyby czołowej oraz zakupewm instalacji.

Ostatnio doposażałem F15 z 2017roku w headup i najlepsze, że oryginalna wiązka doposażeniowa posiada kabel zasilający i masę dość długie a fabrycznie zasilanie huda idzie z zegarów, czyli wystarczy krótki kabel, zaś masa jest podłączana do bdc i tutaj była słuszna jego długość.

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,


Jak to jest z zegarami rozszerzonymi do F30 sprzed liftu? Jakie mają dodatkowe funkcje i jakie mają oznaczenie? Zastanawiam się nad wymianą.


Pozdrawiam

 

Standardowe (wiadomo jaka różnica między US i EU):


maxresdefault.jpg


Rozszerzone:


maxresdefault.jpg


Polecam Google na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,


Jak to jest z zegarami rozszerzonymi do F30 sprzed liftu? Jakie mają dodatkowe funkcje i jakie mają oznaczenie? Zastanawiam się nad wymianą.


Pozdrawiam

 

Standardowe (wiadomo jaka różnica między US i EU):


Rozszerzone:


Polecam Google na przyszłość ;)

 

Nie ma żadnych różnic w funkcjach? Tylko zmienia się wygląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest róznica jeśli masz navi, wyświetlają się informację z navi na zegarach rozszerzonych.

jeśli masz navi na 99% będziesz musiał do rozszerzonych pociągnąć magistrale światłowodową (światłowód) z headunit.


Jak coś to mam takie zegary na sprzedaż.

 

Navi nie mam i jest mi niepotrzebna. Ile cenisz zegary? Benzyna? Sprawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.