Skocz do zawartości

Głośnia praca dmuchawy, nawiewu


misiekxyz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,dzisiaj wyjołem nawiew od strony pasażera pod nogami i wyczysciłem z liści. Macie jakieś pomysły czemu po złożeniu wszystkiego nie działa w ogóle? Złożone wszysko jak było. Błagam pomocy

 

Sprawdź jeszcze raz..

Może zrobiłeś jakiegoś babola..



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

U mnie było to samo - liść :D , ale teraz pojawił się inny problem :( : chłodnica i pompa wymieniona.

Klimatyzacja działa prawidłowo, ale nawiew mam "falujący". Tzn słychać jednostajny hałas nawiewu (normalne), ale jednocześnie pojawia się jakby dodatkowy hałas nawiewu klimy. Tak jakby nawiew działał, a co chwilę załączał się nawiew klimy :shock: Nie zmniejsza się podczas pracy temperatura i siła nawiewu, jest taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie było to samo - liść :D , ale teraz pojawił się inny problem :( : chłodnica i pompa wymieniona.

Klimatyzacja działa prawidłowo, ale nawiew mam "falujący". Tzn słychać jednostajny hałas nawiewu (normalne), ale jednocześnie pojawia się jakby dodatkowy hałas nawiewu klimy. Tak jakby nawiew działał, a co chwilę załączał się nawiew klimy :shock: Nie zmniejsza się podczas pracy temperatura i siła nawiewu, jest taka sama.

 


Zawór podciśnieniowy był winowajcą - 500,- za całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Witam,dzisiaj wyjołem nawiew od strony pasażera pod nogami i wyczysciłem z liści. Macie jakieś pomysły czemu po złożeniu wszystkiego nie działa w ogóle? Złożone wszysko jak było. Błagam pomocy

Odgrzewam temat. Czy pamiętasz co się stało że dmuchawa nie działała? Mam to samo, dmuchawa wyjęta, nasmarowana, wszytko robiłem delikatnie i starannie, wszystko złożone a dmuchawa milczy jak grób :)

Wyświetlacz działa. :( :(

Nie mogę namierzyć bezpiecznika od dmuchawy - jest ich "milion" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam właśnie dzisiaj naprawiłem głośną prace dmuchawy poczytałem forum i tu piszą mądre rzeczy. przyczyna to kawałek paragonu z opłaty parkingowej.

Jak się tam znalazł - w schowku na tylnej ściance jest klapka zasłaniająca bezpieczniki która spadła i zaciągnął bilet przez cyrkulację powietrza z wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.