Skocz do zawartości

Wymiana konsoli centralnej na LCI z podświetleniem


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za przygotowanie kabelka zapłaciłem 8zł u kolesia w sklepie elektronicznym, oczywiście części mu przyniosłem. Jak ktoś ma odpowiednie narzędzia bo lubi dłubać to 15min i sam zrobi.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy wymienił już ktoś ramkę w F20? Chciałbym zamówić ramkę ale w katalogu nie widać, która jest podświetlana a są dostępne dwie z innymi numerami. Byłem w ASO i sprzedawca też nie umiał wksazać. Nie mógł też zamówić dwóch, ponieważ nie mogą później zwrócić do centrali... masarka, ASO nie zna dzisiejszych STANDARDÓW w handlu częściami. Wszystie hurtownie działają w ten sposób...

Moja prośba - czy ktoś jest w stanie podać mi numer części ramki do F20 LCI z podświetleniem Ambiente?

Z góry dzięki :)

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wymienił już ktoś ramkę w F20? Chciałbym zamówić ramkę ale w katalogu nie widać, która jest podświetlana a są dostępne dwie z innymi numerami. Byłem w ASO i sprzedawca też nie umiał wksazać. Nie mógł też zamówić dwóch, ponieważ nie mogą później zwrócić do centrali... masarka, ASO nie zna dzisiejszych STANDARDÓW w handlu częściami. Wszystie hurtownie działają w ten sposób...

Moja prośba - czy ktoś jest w stanie podać mi numer części ramki do F20 LCI z podświetleniem Ambiente?

Z góry dzięki :)

 

Nikt nie montował? Pomoże ktoś?

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Proszę o spokój ;)

Po pierwsze czytałem w topicu że po 180 zł kupowaliscie. A w linku jest 315zl. Dlatego pytałem czy macie może jakieś inne źródło. Jeśli nie trudno.

A drugie pytanie czy ramka jest tylko z połyskiem ? Czy matowa też jest.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam parę pytań, mianowicie na filmiku z demontażu koleś ściąga te nawiewy jak by były tylko wsunięte na to... U mnie próbowałem to trzyma jak cholera. Jak ściągnąć tą osłonę, na zatrzaski jest osadzona jakoś ?

 

Za bardzo nie rozumiem o co Ci chodzi :roll: Czego nie możesz zdemontować?

b72b536e244610f0med.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, z tym sobie poradziłem. Na dniach zasiadam do zrobienia Y kabla.

I tu z instrukcji mam problem, mianowicie jak połączyć kable ze sobą chodzi o kolejność, który kabel z którym.


Make absolutely sure to connect the wires in correct pairs!

The pin assignment is brown Pin1 (ground), red/white or red Pin2 (orange LED), blue/white or black Pin3 (white LED).

Since all wires of the adapter are black, you need to find the pairs with the corresponsing pin numbers (1,2,3) imprinted on the green pin and socket housings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.