Skocz do zawartości

M Performance


hektorrr

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylna lotka ma numeracje: 51712240832?? Na oryginalnych zdjęciach podglądowych BMW wygląda na dużo większą.

Słabe zdjęcie, w rzeczywistości jest taka na zdjęciach BMW lub wspomnianym wcześniej linku: http://f30.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=797014

A numer to chyba 51192349678.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 lata później...
Witam, odkopuję kotleta. Czekam na odbiór F31 340ix. Zastanawiam się nad dodatkami m performance, myślałem o dołożeniu przedniej dokładki oraz listew podprogowych. Jednak tym autem będzie też jeździć żona. Moje pytanie brzmi - czy gdyby się okazało że z przednią dokładką jest za nisko, zdemontowanie jej pozostawi jakieś widoczne ślady na zderzaku, czy jedynie od spodu, co będzie nie zauważalne ? Pozdrawiam Krzysiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Nasuwa mi się kolejny dylemat, f31 będzie w nudnym kolorze alpinweiss, dobrane do tego: shadow line, czarne lusterka, czarne nerki połysk. Idealnie byłoby chyba brać dokładkę przód, listwy podprogowe (bez naklejek na progi) i może też dyfuzor tył ale lakierowane na czarny połysk (tylny dyfozur jeśli miałby być matowy, to chyba wolę bez niego) Proszę o jakieś sugestie, nie chcę przesadzić, ma być trochę sportu i dodatki mają zrekompensować słaby kolor ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na testach jeździłem 330i, łudziłem się że na daily "styknie", jednak mając na stanie szybsze evo, 340i to uzasadniony wybór ;) wracając do tematu, zwrócę się do ASO o wycenę polakierowanych "dokładek" m performance, ciekawe czy nie lepiej poza ASO sobie to dołożyć :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie, dużo taniej Cie wyjdzie kupienie w ASO, lakierowanie (koniecznie wszystko w czarny połysk, wtedy fajnie się to komponuje) i montaż poza ASO. Sam tak robiłem, pomimo dobrych rabatów u Sikory, a i tak wyszło zdecydowanie taniej.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W f31 tylny dyfuzor też jest bezinwazyjnie montowany?Tzn przy ewentualnym demontażu nie pozostanie ślad?


Widziałem na internetach akcesoria m performance w śmiesznych cenach względem ASO. Randall możesz polecić jakiś konketny sklep lub producenta który ma te akcesoria w oem jakości? Bo pewnie są też i marnej jakiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja kupowałem w mm-tuning i jestem zadowolony, jak i większość forum.

Tylny dyfuzor wyjmujesz oryginalny i wstawiasz performance, zero ingerencji, przełożyliśmy go z kolegą w parkingu pod galerią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.