Skocz do zawartości

Zmiana z f30 na f80


dareq193

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, da się. Widziałem na YouTube. Podchodzi i pasuje normalnie, bez drutowania.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie, fajnie jakby ktoś napisał coś więcej. Dla wielu to pewnie z definicji drut, ale ten podstawowy zderzak to taki kapeć, że szkoda gadać. Bardzo chętnie też bym się nad tym zastanowił, jeżeli byłoby P&P. Byłem przekonany, że to się na szerokość nie zgra :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miał jeszcze fajny opis w którym udowadniał ze 328i jest dużo lepsze niż M3 ale chyba skasował :lol:

 

Taaaa i auto było przez jakiś czas w kategorii M3 :mrgreen:

Nie wiem po co ludzie wykonują taki drut, dla mnie to leczenie kompleksów w dziwny sposób. Niczym się to nie różni od chłopaka w e36 który pod remizą szaleje 318i lpg z dziwnymi zderzakami i znaczkiem M3. No moż bUdżet inny i ktoś w nowszym aucie nie zbierze takiego hejtuale mentalność ta sama

. Niestety wg mnie zakładanie do 420d fabrycznego pakietu mperformance to ta sama liga - jak widać BMW samo zachęca, chociaż z punktu widzenia korporacji to rozumiem - przychodzy muszą się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

Niestety wg mnie zakładanie do 420d fabrycznego pakietu mperformance to ta sama liga - jak widać BMW samo zachęca, chociaż z punktu widzenia korporacji to rozumiem - przychodzy muszą się zgadzać.

 

Tutaj się nie zgodzę. Co innego dedykowana lotka, dyfuzor czy dokładka a co innego lepienie udawanego M3/M4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety wg mnie zakładanie do 420d fabrycznego pakietu mperformance to ta sama liga - jak widać BMW samo zachęca, chociaż z punktu widzenia korporacji to rozumiem - przychodzy muszą się zgadzać.

 

Tutaj się nie zgodzę. Co innego dedykowana lotka, dyfuzor czy dokładka a co innego lepienie udawanego M3/M4.

 

 

Oczywiście że 320d w body M3 to totalny drut i może wrzucenie tego do jednego wora to przesada, ale zauważ że przy fabrycznych modach mperformance często na klapę trafia wielki znaczek M etc. Zresztą w galerii na tym forum jest kilka takich przykładów. Może to nie ten sam level, ale dalej nie rozumiem tworzenia „bojowo” wyglądających aut które mają osiągi na tak niskim poziomie. Gust jest jak doopa - każdy robi z autem co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez się zastanawiam

 

 

Co do tematu jeszcze, F80 ma inne tylne błotniki i ten zderzak pod M3 średnio pasuje do F30 (wyglądem).. Zresztą sami zobaczcie na te 328 w M3 style..

 

 

PS: W serwisie mi zaproponowali pakiet m perfomance do 335i (taki duży pas, żeby przykleić) powiedziałem im, że nie chce agro :8)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wersja to f30 320d 2014 rok. Tez mi się wydawało, że to są inne zderzaki ale może ktoś próbował i się wypowie

 

Ja mam tą samą w wersji stylistycznej sport line praktycznie wszystko na czarno i jakoś nie uważam by ten zderzak był bryłą. Powiem Ci tak zderzaki typu f80 powinny być zarezerwowane dla aut z jakimś porządnym silnikiem jak ma seria m albo choć 335i gdzie jest jakaś moc. M z silnikiem 2.0 to druciarstwo. Tak samo jak w Polsce jeździ więcej m pakietów jak wypuściły fabryki ... czy s-line w audi.

 

Jak juz masz tak robić to choć zmień na m-pakiet wszędzie by to miało ręce i nogi.

 

Po prostu chciałbym by ta seria F jeszcze jakiś poziom klasy trzymała nim karki i Sebixy zaczną w niej robić ringi i innego cuda. Wtedy trzeba będzie zmienić auto... oby nie prędko bo kocham 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Sebixy teraz gustują w piątkach 2.0 diesel (E60).

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.