Skocz do zawartości

E46 Coupe 2005 titan-silber Lifestyle Edition


Rekomendowane odpowiedzi

E60 poszukiwałem pod koniec 2014r po sprzedaży poprzedniego e46, jednak nie do końca mnie przekonało :| mam sporo zastrzeżeń co do jakości wykonania tego modelu, podobnie jak innych BMW z tego okresu.

Jednak zgodzę się że 530i może być łakomym kąskiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Najwyższa pora na zmianę obuwia na zimowe :8) Rozmiar identyczny jak letnie, jednak jakby tak bardziej komfortowe :wink: Nawet dywaniki udało się idealnie dobrać do koloru wnętrza :8)

Poniżej zamieszczam kilka dzisiejszych zdjęć jak zwykle u mnie prosto z aparatu. Musicie mi wybaczyć że auto nie było idealnie czyste ponieważ o tej porze roku nie ma się co przemęczać :wink: Mam jeszcze czarne auto i utrzymanie go w czystości to istny horror :? Bmw nawet jak jest brudne to jest czystsze od większości aut na ulicy, więc nie ma co marudzić :twisted:


_DSC3683be0aad1259d41ac0.jpg

_DSC3678a5b88f02449153b5.jpg

_DSC3714c6577c0b3a8f5de8.jpg

_DSC3706ba3acbabee8b4bb2.jpg

_DSC37151471369ee242424e.jpg

_DSC3690e2364b82f6d4eebd.jpg

_DSC369592bb3e656a8b6fe6.jpg

_DSC3706ba3acbabee8b4bb2.jpg

_DSC3708f726c0b93e3d00ec.jpg

_DSC371199fb68ea23fc68e0.jpg

_DSC3713916336deaf3f6a71.jpg

_DSC37197929ba8f0c6ccba4.jpg

Edytowane przez JohnnyBravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Piękny kolor, wiem, bo moje pierwsze X3 było w tym kolorze. :D

Aczkolwiek E46 miałem w topas blau i też ten kolor robi niezłą robotę.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kiedyś kolory były znacznie ciekawsze. Sporo było aut zielonych, niebieskich, bordowych, czerwonych, a nawet żółtych :D

Dziś od białego do czarnego :roll: ogólna szarość... Rozgladam się za F10 i większość egezemplarzy odpycha zestawieniem kolorystycznym :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny hellrot :evil: :twisted: Według mnie piękny kolor jeszcze piękniejszego nadwozia E36 coupe :cool2: Niestety tego modelu w stanie zbliżonym do oryginalnego nie widziałem na żywo już bardzo dawno i prawdopodobnie nie zobaczę :| :cry:

Wspaniały klimat lat 90tych, obcowanie z prawdziwą maszyną :cool2:


_DSC5412.jpg

_DSC5419.jpg

_DSC5421.jpg

_DSC5427.jpg

_DSC5489.jpg

_DSC5496.jpg

_DSC5494.jpg

_DSC5523.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym roku mercedes zimował bo nie chciało mi się kół zmieniać :roll: Ruda nie śpi, więc dobrze zrobić dokładną inspekcję blach :cool2: co ciekawe moje niebieskie e46 miało drobne purchelki w standardowych miejscach jako 11 latek w momencie sprzedaży, natomiast obecne 16sto letnie coupe jest czyściutkie :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem ostatnio na takie ogłoszenie:


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-stan-kolekcjonerski-ID6DDUaU.html#55a158d55


kolor przepiękny :norty: wiem bo miałem taki :8) Szkoda że nie mam go bliżej bo z chęcią na żywo porównałbym stan z moim.


Co sądzicie na temat tego typu ofert? ma szansę na znalezienie nabywcy w zbliżonej cenie do tej w ogłoszeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Na nasze realia 60k zł. Cena trochę na Niemiecki rynek entuzjastów klasyków. W tym e46 i tak zawieszenie jest całe do wymiany po tych 17 latach, a wszystko jest umyte od dołu, ale czasu nie oszukasz. Opony i hamulce na bank też. Już jest 8 tys.

80-90k zł to półka cenowa M3 i nawet wkładając w M3 10-15k na start będzie to lepsza inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nawet 60k zł byłoby bardzo wysoką wartością na naszym rynku. Pewne wady również dostrzegam jednak wydaje mi się że jako całokształt auto prezentuje się znakomicie jak na blisko pełnoletni pojazd :cool2: Dużo zainwestowano w czyszczenie podwozia. Świetny efekt w ogłoszeniu jednak już po kilku tygodniach normalnej eksploatacji będzie upaprany jak każdy inny :wink:

Sporo egzemplarzy 330Ci przewija się w ogłoszeniach. Według mnie niestety ich realny stan nijak ma się do cen, które z miesiąca na miesiąc są coraz wyższe.


Jeszcze ciekawiej sytuacja przedstawia się w przypadku mercedesa C124. Z sentymentu często przeglądam ogłoszenia i co tam sie wyprawie to już jest absurd :roll: :?

Edytowane przez JohnnyBravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cena absurdalnie wysoka. Wiem, że to coupe 330Ci, ale ani topowe wyposażenie, ani naprawdę mały przebieg grubo poniżej 100 tyś km i w dodatku jak ktoś pisał szkoda.

Wolałbym dopłacić i mieć M3 E46.

Aczkolwiek naprawdę piękne auto, ale nie za te pieniądze.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w tego typu ofertach nie ma co się dopatrywać racjonalności. Auto jest piękne i być może wpadnie w oko komuś kto nie musi liczyć grosza.

Z ciekawości zapoznałem się z ofertą M3 i...... hmmm no niestety nie ma cudów :wink: ładny egzemplarz kosztuje majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.