Skocz do zawartości

E92 LCI 335is N54 DKG Lemans Blue - dyno @465 KM / 642 Nm


piotres

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Jak zwykle, robota na najwyższym poziomie.

Wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach.

Doskonała fotorelacja dla przyszłego właściciel auta.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemans kosmicznie wygląda wylizany :cool2: .

Zakres prac śmiało można powiedzieć, że na najwyższym poziomie :D .


Chociaż prywatnie :mrgreen: brakuje mi osłon krawędzi szyn przednich foteli :wink: :

https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=WD71-EUR-07-2008-E92-BMW-335d&diagId=52_3246

nr 17a x2

nr 17b x2


Tylko czekać na nowego nabywcę, który doceni całość "roboty" :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG-8606.jpg


Korzystając z uprzejmności kolegów (którzy pożyczyli mi dragy :) ) oraz sobotniej chłodnej nocy tzn -1C pomierzyłem sobie 100-200 ;).


IMG-8603.png


Taki czas udało się strzelić przy drugiej próbie - myśle że jak na 335i(s) na seryjnych turbach to jest szybko :P .


Szczerze to nie słyszałem o lepszym wyniku w PL w 135i\335i stock turbo :roll: .


W aucie obecnie siedzi soft z MHD Flashera- mapa stage 2+ v9 - paliwo Vpower Racing 100.


Program z TC został przez poprzedniego właściciela zastąpiony MHD z 2 powodów: możliwość wyłączenia coldstartów (twierdził że budził pół wsi jak ruszał do pracy) oraz z powodu nadmiaru mocy - u poprzedniego ownera auto jeździło na stage 2 bez plusa (wg MHD ~360KM).


Pozostałe mody wpływające na moc to:

-Downpipe'y RM Motors

-Intercooler Baq Garage custom

-doloty do turbin oraz "wyloty" MMP Engineering (relokacja filtrów)

-air scoopes + snorkel dolotu z 330d e90

-chargepipe z blowoff'em Forge .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobrym czasem na ogół stoi odpowiednia moc i tak też okazało się być tym razem :mrgreen: :


335is-dyno.jpg


465 KM :twisted: i 642 Nm .


Hamownia MAHA LPS3000 w Masters Tuning.


Chyba nikomu w PL więcej nie wypłuło na stock turbo, prawda? :norty:

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprzedane- odjechało wczoraj w okolice Garwolina. Była to pierwsza osoba która zadzwoniła ws. auta i pierwsza która je oglądała. Mam nadzieje że nowemu właścicielowi który przesiadł się z e92 325i auto zapewni wiele radości. :)
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kupił ładnie zrobil, pocieszyl się, sprzedal, zarobil... jesli grzebanie sprawia przyjemnosc jak i mnie to tylko na plus..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.