Skocz do zawartości

M3 ZCP COMPETITION PACKAGE by marko


Rekomendowane odpowiedzi

Pomału zacząłem wybudzac ze snu zimowego :D


Pomaluj ten garaż, bo niegodny takiego auta :D :D :D

 

Kupiłem M3 na farbę już brakło.... 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie nigdy nie miałem tego w planach do M3, ori foteli nie ważyłem ale na tor nie jeżdżę wiec nie urywam każdego kilograma :wink: pozatym bardzo mi się podoba mój środek i fotele są fantastyczne i bardzo wygodne.

Kiedyś miałem fotele performence w 335 ......jakie to cholerstwo nie wygodne a i wchodzenie i wychodzenie z nich nie było za przyjemne... :duh:

Podsumowując jak dla mnie ,performence tudzież podobne na tor, do normalnej jazdy nie bardzo, ale to tylko moje zdanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Uzupułnienie brakującej tulejki nie rozwiązało problemu z pasem a raczej jego ześlizgiwaniem z podajnika więc zakupiłem pas i podajnik


70c078d61057848d.jpg

 

Marek, ja również zastanawiam się nad zmianą pasów.

Proszę napisz, czy montaż "konstrukcji" z kablami do napinacza pasów jest bezinwazyjna, tzn. tylko na wkręty ? Mam na myśli kable odchodzące od pasów po demontażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek o które kable Ci chodzi...przy napinaczu pirotechnicznym są na wtyczce, tak samo przy podajniku ale jak chcesz zmienić pas to nie musisz nic odpinać jeśli chodzi o instalację...także robota prosta i przyjemna :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek o które kable Ci chodzi...przy napinaczu pirotechnicznym są na wtyczce, tak samo przy podajniku ale jak chcesz zmienić pas to nie musisz nic odpinać jeśli chodzi o instalację...także robota prosta i przyjemna :wink:

 

Marek, chodzi mi o kable jak na poniższym zdjęciu - biały i żółty, które połączone są z pasami przednimi. Na Twoim zdjęciu tych kabli nie widać, więc domyślam się, że są one w jakiś sposób podpinane do nowych pasów ?

Ps. Wybacz za jakość zdjęcia :oops:


IMG_4889.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo u mnie przy pasach nie było żadnych kabli....może wersja USA ma inaczej. .. :think: , wieczorem wrzucę zdjęcie do sobie zobaczysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo u mnie przy pasach nie było żadnych kabli....może wersja USA ma inaczej. .. :think: , wieczorem wrzucę zdjęcie do sobie zobaczysz.

 

Zdjęcie to zrobiłem z filmiku na YouTubie, w którym kolega z forum m3post.com nagrał film instruktażowy, jak wymienić pasy.

Proszę zerknij na film. Około 14 minuta:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek oglądałem....u mnie nie ma tam żadnych przewodów przynajmniej po stronie kierowcy ale raczej z prawej strony też nie ,nie mam pojęcia co to za instalacja i do czego służy, może wersje za wielkiej wody tak mają :doh:


Ale jeśli masz tam przewody to z tego co widać na filmiku są zaprasowane do pasa więc pewnie można je ponownie zakuć do nowego pasa ,podejrzewam ze nic trudnego...


Sprawdziłem w katalogu i pas do wersji Europejskiej jest inny jak do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek oglądałem....u mnie nie ma tam żadnych przewodów przynajmniej po stronie kierowcy ale raczej z prawej strony też nie ,nie mam pojęcia co to za instalacja i do czego służy, może wersje za wielkiej wody tak mają :doh:


Ale jeśli masz tam przewody to z tego co widać na filmiku są zaprasowane do pasa więc pewnie można je ponownie zakuć do nowego pasa ,podejrzewam ze nic trudnego...


Sprawdziłem w katalogu i pas do wersji Europejskiej jest inny jak do USA.

 

Dziękuje Marek za pomoc :cool2: i jednocześnie przepraszam za zaśmiecanie Twojej galerii, ale nie skorzystanie z Twojej wiedzy byłoby wielkim grzechem :oops: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no coś Ty ,nie zaśmiecasz...forum jest po to żeby sobie wzajemnie pomagać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Darek B-stok USA ma pasy z pirotechnicznym blokowaniem i nie przełozysz tego mechanizmu do zwijacza europejskiego - cały pas jest inny tzn zwijacz. Musisz kupić pas dedykowany na rynek USA .
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prze śliczna jest ta eMka, ostatnia z "prawdziwych" :D na żywo musi robić jeszcze większe wrażenie :8)

 

Dzięki :D

 

Darek B-stok USA ma pasy z pirotechnicznym blokowaniem i nie przełozysz tego mechanizmu do zwijacza europejskiego - cały pas jest inny tzn zwijacz. Musisz kupić pas dedykowany na rynek USA .

 

tak ...pasy są inne ,w USA kładą większy nacisk na bezpieczeństwo ...airbagi tęż są inne


ostatnio spontaniczne spotkanie Emek....zakończenie sezonu....


a4429cc36ff51ae6.jpg


c17c8c189ce3d033.jpg


w planach drobne modyfikacje....fotorelacja w krótce jak pogoda pozwoli ...jeśl nie to dopiero w przyszłym roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponta dlaczego znów to pierwsze takie zdjecie w galeri ....zdjecia robił kolega ,wiec nie miałem wpływu na jakość zdjęcia... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Temat do zamknięcia M3 sprzedane....pojechała do zachodnich sąsiadów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gratulacje! To było mega auto,ale na pewno przemyślałeś temat zanim zdecydowałeś się na sprzedaż. Następca na pewno będzie sztos :8)

Klienci z zachodu to kolejny dowód na to,że egzemplarz był wyjątkowy. Powodzenia w poszukiwaniach kolejnej :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.