Skocz do zawartości

E92 330d Xdrive LCI Individual -----> X1


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 286
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już jest....ale nie będę zdradzał niech właściciel sie wypowie... :8)

Zakupione coś od Ciebie? :wink:

 

Nie kkamo84 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Odjechała... :cry: :cry: :cry: Będzie przemierzać polskie drogi w rejonie Piątnicy/ Łomży

jHndgWq.jpg


A następca żegnał E92 z garażu... Dla niektórych to pewnie downgrade - z pewnością jeżeli chodzi o osiągi,ale jestem ciekaw jak się potoczy ta przygoda... :)


nX0eMyB.jpg


Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie tzn sam nie wiem..... to jednak prawda, dobre fury szybko się sprzedają


Gratulacje sprzedaży/zakupu auta....myślę że następca nie jest zły...powiem więcej jest super... :!: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ma sie Tobie podobać i sprawiać radość z jazdy a wiem ze tak napewno będzie :wink:


Powodzenia w modyfikacjach nowego nabytku ,szerokiej drogi Tobie i nowemu właścicielowi :wink: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście gdybym szukał w tym momencie samochodu, z całą pewnością byłbym jednym z pierwszych chętnych. Świetnie prowadzony temat który zainspirował do kilku "modów" w swoim samochodzie, duża strata dla tego działu. Trzymam kciuki za kolejne wozidło i oby dało co najmniej tyle radości co ten, choć o to nie będzie łatwo, bo co E92 w R6 to E92 :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.