Skocz do zawartości

E92 M3


Rekomendowane odpowiedzi

Z pedałami to fakt.....szkoda że nie ma jakiś nakładanych, bezinwazyjnych ,bo te co są na rynku to tylko jakieś do przewiercania a takich nie toleruję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsze pedały do BMW to edelstahl :8)

A tych to ja nie lubię, chińczyki to trzepią na potęgę


Są jeszcze te: https://www.ebay.co.uk/itm/NEW-GENUINE-BMW-1-3-5-6-X1-X3-X5-Z4-BMW-PERFORMANCE-PEDAL-SET-ALUMINIUM-LHD/201878462775?fits=Car+Make%3ABMW%7CPlat_Gen%3AE92&epid=1609541017&hash=item2f00e4e137:g:l4kAAOSwDmBY4h3C

Tu jednak wiercić trzeba, ale osobiście się ku nim skłaniam.

Co sądzicie?

Edytowane przez skibaBMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mariusz ale do M3 nie ma....inny jest pedał hamulca...

Całe życie człowiek się uczy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ale do M3 nie ma....inny jest pedał hamulca...

Pedał hamulca jest jak z manuala, więc do dct można kupić zestaw dedykowany właśnie do MT

 

Zestaw przychodzi z pedałem gazu...z tego co pamiętam i jest inna elektronika w nim niz do automatu...wiec rzeźba, trzeba pedał rozbebeszac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba by doprecyzować który zestaw :D Jeśli mówimy o tym oryginalnym BMW dedykowanym do serii e to tak, masz rację, miałem je w 335 i rzeczywiście pedał gazu przychodzi jako całoś, wraz z potencjometrem, a ten w M3 jest inny, sprawdzałem to rok temu. Ale Ty mówiłeś o pedale hamulca jednak, który można zastąpić tym z 6MT ;)

Mi na myśl przyszły te M Performance, ale one chyba wychodzą do serii f, te wymagają wiercenia, bądź nie jeśli to chińczyki ;)- te mi się nie podobają.


Ponawiam pytanie, co sądzicie o tych ari alu do wersji e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W g20 w końcu przy mpakiecie dają "gratis" ładne pedały (w poprzednich generacjach były jako doposażenie m performance :evil: ):


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1833/4459/products/H7b196555c63d4c2db3e3badb5241717aU_large.jpg?v=1583259249


ale chyba ciężko będzie znaleźć nakładkę na hamulec od manuala :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, gdzie taka opinia? To bardzo dużo. Na tył nawet 15mm i przy obniżeniu zawieszenia ociera. U mnie dość sporo jest obniżonych, niektórzy zakładają 15 przód 12 tył. Osobiście wolałem poszerzyć równomiernie i dałem 12mm wszędzie.

Ciekaw jestem jak wygląda.

Na forach jest trochę wątków w temacie tych felg i rozmiarów dystansów do nich i większość mówi, że do tych felg zakłada się dystanse w rozmiarze na przód 18 mm, na tył 15 mm, a tu masz na przykład opinię ==Małego==: https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=89&t=156711&start=160 , że jednak mogłoby być 20 mm z przodu. Zasugerowałem się jego opinią i jestem zadowolony :)

 


Ten foot rest pedał to jakiego producenta? Gdzie to mogę znaleźć? Zakładam, że pozostałych pedałów do tego dobrać się nie da?

Te pedały są od Schmiedmanna. Tu masz link: https://www.schmiedmann.com/en/bmw-e92lci-coupe-m3-20100300/alloy-pedal-set-pg395-catn-ol

I jak widzisz da się dobrać wszyskie pedały, łącznie z podstopnicą :cool2:

 

Z pedałami to fakt.....szkoda że nie ma jakiś nakładanych, bezinwazyjnych ,bo te co są na rynku to tylko jakieś do przewiercania a takich nie toleruję...

Masz Marek całkowitą racje, dlatego niestety musiałem wiercić :cry:

Mariusz ale do M3 nie ma....inny jest pedał hamulca...

Znowu masz rację. Przekonałem się o tym zamawiając standardowy zestaw do automatu, i tu spotkało mnie zaskoczenie, bo właśnie pedał hamulca nie pasował. Więc zamontowałem ten zestaw do drugiego auta i ponownie zamówiłem pedały, ale tym razem zestaw do manuala :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

:cool2: Sporo czasu nie pisałem ale nie oznacza to, że nie rozpieszczałem swojej M3 :D

Poniżej wrzucam fotki z kilku modyfikacji.


Koledzy z forum w USA bardzo chwalili producenta kolorowych tarcz liczników, który wg ich opinii jakościowo jest podobny lub lepszy od OEM. Okazało się, że ten mityczny producent znajduje się w Polsce, tak więc skradłem od nich ten pomysł oraz namiary i zakupiłem takie tarcze:

licznik-1.jpg


licznik-2.jpg


Wymieniłem również spojler tylnej klapy na karbonowy:

spojler-tylny-1.jpg


spojler-tylny-2.jpg


spojler-tylny-3.jpg


oraz z czego jestem najbardziej zadowolony - po półtorarocznym poszukiwaniu udało mi się wreszcie kupić oryginalną tapicerkę w moim ulubionym kolorze - fox red novillo leather w rozszerzonej wersji, czyli do standardowych elementów dochodzi jeszcze obszyty w skórze tunel środkowy oraz deska rozdzielcza /którą planuje zamontować na dniach/.


fotel-1.jpg


fotel-2.jpg


fotel-3a.jpg


fotel-4.jpg


fotel-5.jpg


fotel-6.jpg


fotel-7.jpg


fotel-8.jpg


fotel-9.jpg


fotel-10.jpg


fotel-11.jpg

Edytowane przez Darek B-stok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nowa tapicerka super! A ten tunel i deska w kolorze to już mega kosmos. Ciężko to dorwać. Jakim cudem Ci się udało? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
super zmiany i skóra w pięknym stanie kupiona, jak wrzucisz deskę fox red to wg. mnie te zegary to już za dużo czerwonego w jednym obszarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ...totalna petarda :shock: ,skórki jak nowe :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa tapicerka super! A ten tunel i deska w kolorze to już mega kosmos. Ciężko to dorwać. Jakim cudem Ci się udało? :)
Wnętrze fantastyczne, gdzie dorwałeś takiego rodzynka?

Z kimś na podmianę? :D

Super ...totalna petarda :shock: ,skórki jak nowe :cool2:

Dzięki Panowie za miłe słowa :cool2:

Tapicerkę kupiłem od kolegi z innego forum, który przebudowuje swoją M3 na wersje torową :)

 

super zmiany i skóra w pięknym stanie kupiona, jak wrzucisz deskę fox red to wg. mnie te zegary to już za dużo czerwonego w jednym obszarze

Dzięki, a odnośnie tarcz to myślę podobnie jak Ty. Czerwone tarczę kupiłem, jak nie miałem jeszcze nowej tapicerki i do czarnego wnętrza komponowały się super :)

W każdym bądź razie, jak wymienię deskę to ocenie jak to wszystko współgra i ewentualnie powrócę do czarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ten tunel jest obszyty czerwoną skórą czy to jest pomalowane? Orientuje się ktoś czy to da radę jakoś pomalować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tunel jest obszyty czerwoną skórą czy to jest pomalowane? Orientuje się ktoś czy to da radę jakoś pomalować?

 

Tunel obszyty jest skórą. Jest to pakiet rozszerzony - tunel + deska w skórze, dokładnie ten który w linku wskazał kolega Ponta :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Z launches proponuję szeroką i pustą drogę :lol:

Co do opon, polecane są u nas Kumho PS91, wg wielu mega dobra. osobiście nie znam, ale może kiedyś się skuszę, bo cena nad wyraz atrakcyjna.

mało na ich temat a to naprawdę zacne opony UHP. Użytkuję już 3ci miesiąc KUMHO Ecsta PS91 XL (245\275) 18'' na 545i...dobra na mokrym, stosunkowo cicha i lepi się. Poprzednio Dunlop SP Sport 01 ROF której polecić nie mogę...pewnie ze względu że to RunFlat, na którym auto koszmarnie prowadzi się już przy niewielkich nierównościach, SP 01ki miałem na innym aucie ale bez ROF i opony inna bajka. Podsumowując; PS91 jak najbardziej, Rof na nie!..nie bez przyczyny Mki wyjeżdżają na ''zwykłych''oponach

freude am fahren / fuck downsizing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.