Skocz do zawartości

335 cypisek


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem :8)

Auto jest...

ff4afe827b3e25c1gen.jpg

Będzie to zwykle auto do jazdy codziennej.

Co do planów:

wewnętrzne dekory out wpadną jakieś pomalowane..

Rozporka z carbonu out.. piękna ozdoba może komuś się przyda ;)

Lotka z dachu out zastąpie seria może z maleńkim spoilerem od maxtone.

Kola out będą allegerita..

Z czasem będą zdjęcia;) i fachowo 1 post wyedytuje

Auto ogólnie super :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Pierwszy! Gratuluję ;)

Niemiec jak sprzedawał to auto kilka lat temu to nawet nie wiedział jak grubo będzie się działo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o shit ...nie myślałem ze to będzie TO 335d :mrgreen:


kurcze wywalić te felgi na rzecz jakiś średnio urodziwych OZetów :roll: . te 313 wyglądają tu tak że nic nie może lepiej pasować do tego auta !

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada i teeeee fotele :cool2: :cool2: Czekamy na więcej zdjęć! Tak jak wyżej zmiana stylingu 313 moim zdaniem wyjdzie na minus :cry:

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sadze ze 313 Może są ładniejsze ale 18" praktyczne, lekkie, a to jest daily a nie showcar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobił Marek we wnętrzu jest na najwyższym poziomie i zostaje usuwam tylko zbędny przepych bo dla mnie za dużo się tu dzieje wolę bardziej spokojna konfigurację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Znane, dobre auta szybko zmieniają właścicieli, zawsze trafiając w dobre ręce. Gratuluje, jak każdy, bo jest czego. Zmiany przez ciebie zaproponowane trochę zubożą auto, ale to twoja decyzja i tobie ma odpowiadać.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam auto i pare razy jeździłem ;) zadbana dopieszczona furka która robi wrażenie na żywo i dość szybka

Bedziesz wywalał DPFA i poprawiasz kreski czy zostawiasz jak jest?

Ja bym osobiście zostawił bo te 370km to już przyjemnie jedzie a szkoda patroszyć auto z ekologii dla zyskania trochę więcej mocy jak jest dobrze jak jest.

Jakieś zmiany planujesz ? I Mariusz i Marko tyle porobili że chyba nie ma już co...

Tu byliśmy na wyprawie w 2015r po moje ex 335d na której znawcy ze zdjęcia zdenerowali Mario twierdząc że czarna ładniejsza ;)


http://i66.tinypic.com/5l5bgp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ekologii to zobaczymy... 330xd reagował znacznie agresywniej na dodanie gazu.. Ale pomyślę... mocy na zime aż za duzo....

Ale jak pogoda się uspokoi wyskocze z laptopem na pomiary ciśnienia wstecznego i wtedy się okaże..

Tymczasem. Kola z nowymi quatrac5 :)

f030a47bb73f65c4gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz że dużo lepiej siedzi niż w niebieskiej? :cool2:


Zdaj relacje czy jest znaczącą różnica w komforcie podczas jazdy na 18 względem 19. Pewnie za dużo sie nie najezdziles, zdaje sobie sprawę ale mimo wczystko podziel się spostrzeżeniami na gorąco.

:arrow: E91 325D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeśli chodzi o pracę zawieszenia i opony to 17 - 18 To najlepsze rozwiązania.

Zwazylem conieco:

Oz allegerita 18x8.5 plus vredstein quatrac5 235/40/18 18.9kg

313 19x8 Rainsport3 225/35/19 19.8kg

313 19x9 Rainsport3 255/30/19 22.3kg

Wszystkie opony należy traktować jako nowe bo Rainsport3 mają 0.2 mm zużycia. Bardzo ładna waga jak na 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tajemnica wyszła na jaw szybciej niż się spodziewałem. Gratulacje Bartek! :8)

Co do planów? W całości po mojemu. Usunąć zbędny przepych wizualny i niech zostanie mechanicznie grubas, co u Ciebie jest normą.

Allegerity? Dla mnie 2x ładniejsze od 313.

Mam nadzieje, że teraz w końcu projekt na lata.. bo wyżej z cyferkami w dieslu już się nie da... 320d -> 330xd -> 335d :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna kwestia...

Nowe 0edały które Marek założył że stali nierdzewnej oryginalne bmw są przepiękne Ale wg mnie śliskie... będę testował w innym obuwiu... Ale coś mi się wydaje że to też z auta będę musiał zdjąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym wy piszecie , właśnie guma na tych pedałach dawała dużą przyczepność, właśnie pedały performance nie dość że szpetne to slizgały się jak nie wiem co....dlatego poszły na złom i wleciały nierdzewne z gumą, ale jak widać każdy ma inne preferencje i inny styl jazdy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.